"The Voice Kids". Roksana Węgiel w teledysku discopolowej grupy Rompey! Tak zaczynała muzyczną karierę! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Roksana Węgiel - zwyciężczyni "The Voice Kids" oraz Eurowizji Junior 2018 karierę zaczynała dużo wcześniej! Zanim pojawiła się w muzycznym programie Dwójki, w wieku 10 lat wystąpiła w teledysku discopolowej grupy Rompey! Zobaczcie nagranie!

Multimedia

Roksana Węgiel w teledysku Rompey

Roksana Węgiel to muzyczne objawienie 2018 roku. Młodziutka wokalistka pod okiem Edyty Górniak wygrała pierwszą polską edycję "The Voice Kids", a kilka miesięcy później triumfowałą podczas Eurowizji Junior 2018. Występ Roksany Węgiel z piosenką "Anyone I Want To Be" porwał nie tylko jury, ale również widzów z całej Europy i Australii. Jej wygrana to dla Polski historyczne zwycięstwo. Do tej pory najlepszym wynikiem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji było 2. miejsce Edyty Górniak z piosenką „To nie ja”.

Roksana Węgiel wróciła z Mińska. Kolejna Eurowizja będzie zorganizowana w Polsce? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Roksana Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 roku w Jaśle. Młodziutka wokalistka uczęszcza do Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. W dzieciństwie trenowała gimnastykę artystyczną, judo i taniec towarzyski, natomiast w wieku ośmiu lat zaczęła uczęszczać na lekcje śpiewu. Zanim pojawiła się na Przesłuchaniach w Ciemno do "The Voice Kids", w wieku 10 lat wystąpiła w teledysku discopolowej grupy Rompey do utworu "Mam obsesję".

Znamy się dobrze z rodziną Roksany. Kiedyś, gdy szukaliśmy postaci do teledysku, pomyśleliśmy o Roxie. Zapytaliśmy, zgodziła się. Ot, cała historia. Wiedzieliśmy, że z jej talentem zajdzie naprawdę daleko. Teraz to dopiero początek jej szczytów - opowiadał lider grupy Rompey w rozmowie z serwisem disco-polo.info.

Zobaczcie klip do utworu grupy Rompey! Jak bardzo według Was zmieniła się Roksana Węgiel?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×