"The Voice Kids". Roksana Węgiel zatrzymana przez policję! Koncert Roxie w Lubartowie nie odbył się!

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję! Przez to zwyciężczyni "The Voice Kids" i Eurowizji Junior nie zagrała koncertu w Lubartowie. Co dokładnie się stało?

Multimedia

Charytatywny koncert Roksany Węgiel w Lubartowie został odwołany. Wszystko przez bliskie spotkanie ekipy Roxie z policją! Wskazuje się, że sprawa może mieć swój finał w sądzie. Czy zwyciężczyni "The Voice Kids" i Eurowizji Junior coś przeskrobała?

Roksana Węgiel ujawnia szczegóły debiutanckiej płyty oraz prezentuje "Bunt"!Zobacz więcej

Roxie opublikowała niedawno wpis, w którym zaznacza, że ostatnie miesiące to dla niej ciągłe podróże. Nie inaczej było w pierwszy weekend czerwca, gdy młoda wokalistka miała przetransportować się prywatnym samolotem z jednego koncertu na drugi - z Katowic do Lubartowa. Jednak spóźniła się na zaplanowany występ. Jak czytamy w gazecie "Przełom", ekipa Roksany spieszyła się na samolot, więc kierowca zatrąbił na jadący samochód. Okazało się, że trafił na policję. Wszyscy zostali zatrzymani i przez to, że musieli się wylegitymować, nie zdążyli już na zaplanowany występ z okazji Dnia Dziecka.

Przedstawiciele małopolskiej policji twierdzą jednak, że samochód zespołu miał niedozwolone sygnały dźwiękowe, które mogą mieć tylko samochody uprzywilejowane. "Dalsza jazda takim fałszywym "radiowozem" i potencjalne wymuszenia pierwszeństwa mogłyby skończyć się wypadkiem" – czytamy na Twitterze. Za podszywanie się pod uprzywilejowany pojazd grozi kara nawet 5000 zł grzywny.

Roksana Węgiel krytykowana za tekst piosenki "Lay Low"! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×