"The Voice Kids". Ruszają castingi do 2. edycji! Kiedy emisja w TV?

"The Voice Kids" powraca! Ruszają castingi do 2. edycji muzycznego talent show dla dzieci. Kto wcieli się w rolę Trenerów? Kiedy program pojawi się w telewizji?

Multimedia

"The Voice Kids" zadebiutował w TVP2 w styczniu 2018 r. i okazał się hitem zimowej ramówki. W fotelach trenerskich zasiedli Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson. Program wygrała Roksana Węgiel z drużyny Edyty.

Roksana i Edi tuż po ogłoszeniu wyników! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Już 16 czerwca ruszają precastingi do 2. edycji "The Voice Kids". Show ma być emitowany w telewizji od stycznia 2019 r. Przesłuchania odbywają się w dniach 16-17 oraz 23-24 czerwca w siedzibie Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17 (blok F), między godziną 10:00 a 18:00. W programie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat, ale w dniu finału, który odbędzie się w lutym 2019 roku, nie mogą mieć ukończonych 16 lat. Wszyscy powinni przygotować dwie piosenki - po polsku i po angielsku.

Prowadzącymi "The Voice Kids" byli Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. Koperty z zaproszeniami na Przesłuchania w ciemno wręczał Adam Zdrójkowski. Wciąż nie wiadomo, czy skład trenerski się zmieni. Prawdopodobnie ponowie zobaczymy Dawida Kwiatkowskiego oraz Barona i Tomsona. Udział Edyty Górniak stoi pod znakiem zapytania. Kto mógłby ją zastąpić?

Co działo się podczas finału NA ŻYWO? Zobacz relację zza kulis! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lena korczynska (gość)

    Sylwia przybys

    07.12.2018 20:47
  • Karolajna👌💞 (gość)

    Kto idzie do 3 edycji ja bym chciala ale nie wiem czy sie nie rozmyśle.😁

    01.12.2018 19:14
  • wiktoria (gość)

    edyte powinna zastąpić sylwia pszybysz

    26.11.2018 11:32
  • Ja (gość)

    Chciałam iść do 2 edycji trudno pójdę do 3

    18.11.2018 13:29
  • Szkoda ze juz zapozno chciałam iść😭 (gość)

    No cóż pojde do 3 edycji

    17.11.2018 22:20
  • xd (gość)

    szkoda że tak późno się skapłam a chciałam iść

    15.11.2018 19:47
  • Xd (gość)

    Edyte Górniak raczej na 55% zastą pi Cleo

    06.11.2018 17:35
  • Xd (gość)

    Edyte Górniak raczej na 55% zastą pi Cleo

    06.11.2018 17:34
  • Marlena Furtak (gość)

    Dawid jest najlepszy, jego drużyny zawsze będą najlepsze więc Dawid musi zostać. A co do Edyty to dobrze , że jej nie będzie bo to idiotka i może ją zastąpić Michał Szpak albo Ewa Farna

    25.10.2018 18:48
  • Gość (gość)

    Ja chciałam iść do Edyty Górniak w drugiej edycji ale okazało się, że już po CASTINGU! A w dodatku Edi ODCHODZI!. 😱😓😢( i nie mówcie, że Edyta dostała udaru bo to przykre i nieładnie z waszej strony, bardzo niełatwo)!!!!!!!

    23.10.2018 20:23
  • Jaga (gość)

    Edytę mogłaby zastąpić Ewelina Flinta albo Majka Jeżowska

    10.10.2018 21:09
  • Byłem na przesłuchaniach w ciemno i była Cleo tom i bar Kwiatkowski (gość)

    Kammel Kurdej-Szatan Janek dobrowski 4dreamers roksi Antek i neluzyna

    30.09.2018 11:18
  • Ja chcę żeby były jeszcze precastingi!!!!😤 (gość)

    Najwyżej wezmę udział w trzeciej edycji 👌 ale to nie to samo😔😁

    29.09.2018 14:15
  • Żałuję że dopiero teraz to zauważyłam (gość)

    Szkoda ze juz za późno bo bardzo chciałam wziąć udział 😢😢

    18.09.2018 20:11
  • Gusek (gość)

    Edytę Górniak mogłaby zastąpić Ewa Farna

    15.09.2018 21:37
  • XD (gość)

    Edytę prawdopodobnie zastąpi Cleo ;)

    14.09.2018 15:05
  • Cleo (gość)

    Niech Edi zastąpi Cleo

    25.08.2018 08:11
  • Igulec 647 (gość)

    Proszę niech Dawid kwiadkowski

    19.08.2018 13:35
  • Igulec 647 (gość)

    Albo może Edyte powinien zastąpić Dawid Podsiadło 😆😆😆

    19.08.2018 13:33
  • Igulec 647 (gość)

    Edyta powinien zastąpić Grzegorz Hyży 😆

    19.08.2018 13:32
NowszeStarsze