"The Voice Kids". Ruszają castingi do 2. edycji! Kiedy emisja w TV?

"The Voice Kids" powraca! Ruszają castingi do 2. edycji muzycznego talent show dla dzieci. Kto wcieli się w rolę Trenerów? Kiedy program pojawi się w telewizji?

Multimedia

"The Voice Kids" zadebiutował w TVP2 w styczniu 2018 r. i okazał się hitem zimowej ramówki. W fotelach trenerskich zasiedli Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson. Program wygrała Roksana Węgiel z drużyny Edyty.

Roksana i Edi tuż po ogłoszeniu wyników! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Już 16 czerwca ruszają precastingi do 2. edycji "The Voice Kids". Show ma być emitowany w telewizji od stycznia 2019 r. Przesłuchania odbywają się w dniach 16-17 oraz 23-24 czerwca w siedzibie Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17 (blok F), między godziną 10:00 a 18:00. W programie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat, ale w dniu finału, który odbędzie się w lutym 2019 roku, nie mogą mieć ukończonych 16 lat. Wszyscy powinni przygotować dwie piosenki - po polsku i po angielsku.

Prowadzącymi "The Voice Kids" byli Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. Koperty z zaproszeniami na Przesłuchania w ciemno wręczał Adam Zdrójkowski. Wciąż nie wiadomo, czy skład trenerski się zmieni. Prawdopodobnie ponowie zobaczymy Dawida Kwiatkowskiego oraz Barona i Tomsona. Udział Edyty Górniak stoi pod znakiem zapytania. Kto mógłby ją zastąpić?

Co działo się podczas finału NA ŻYWO? Zobacz relację zza kulis! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • izabela (gość)

    ludzie Kiedy będzie casting do the voice of kids 2019 pls powiedzcie

    17.04.2019 18:29
  • Zwykły człowiek (gość)

    Idę do 3 edycji

    02.03.2019 19:31
  • Ania (gość)

    Moim marzeniem jest żeby iść do 3 edycji The Voice Kids ale strasznie boję się śpiewać przed publicznością, chodzę na indywidualne do Pani do muzyki i mówi że jest czysto i ładnie ale jak się zapisać do kolejnej edycji? I jak pozbyć się lęku? Jak ktoś wie to prosze o pomoc i dziękuję za uwagę ;) :*

    15.02.2019 17:47
  • Ania pomorskie (gość)

    Moim marzeniem jest żeby iść do 3 edycji The Voice Kids ale strasznie boję się śpiewać przed publicznością, chodzę na indywidualne do Pani do muzyki i mówi że jest czysto i ładnie ale jak się zapisać do kolejnej edycji? I jak pozbyć się lęku? Jak ktoś wie to prosze o pomoc i dziękuję za uwagę ;) :*

    15.02.2019 17:47
  • Ania pomorskie (gość)

    Moim marzeniem jest żeby iść do 3 edycji The Voice Kids ale strasznie boję się śpiewać przed publicznością, chodzę na indywidualne do Pani do muzyki i mówi że jest czysto i ładnie ale jak się zapisać do kolejnej edycji? I jak pozbyć się lęku? Jak ktoś wie to prosze o pomoc i dziękuję za uwagę ;) :*

    15.02.2019 17:46
  • Klaudia Zielińska (gość)

    Kto by poszedł do 3 edycji ? Jejku jak ja bym chciała ,chciałabym pokonać mój strach i odważyć się wystąpić publicznie. Mogę coś opowiedzieć : Moje życie jest takie w miare normalnę. Od malutkiego kocham śpiewać jednak nie lubie tego ujawniać ,o tym ,że tak niby "ładnie" śpiewam wie tylko moja mama ,siostra ,babcia i moja najlepsza przyjaciółka Roksana. Ja niestety nie chodzę na jakieś dodatkowe zajęcie ze śpiewu itp. ,ponieważ chodzę do szkoły w takiej niewielkiej wsi ,nie nie jestem jakimś wieśniakiem czy co. Poprostu wychowałam tu się od małego i mi tutaj pasuję. Ja mieszkam koło Szczecina. Chciałabym się dowiedzieć ,czy casting ,jak i całe The Voice Kids 3 ,będzie tylko w Warszawie ? Dzięki jak to przeczytałeś ,miłego dnia 😘☺.

    14.02.2019 21:44
  • Kasia (gość)

    Martyna ,najpierw musisz wyslac esa to jakies 2.90 zl ,potem dostaniesz zwrotna odpowiedz z 10-ma pytaniami,na ktore musisz kolejno odpowiedziec i wyslac z odp.esa kazdy po 2.90zl.Potem jak wyslesz te 10 odpowiedzi dostaniesz zwrotke z nastepna partia pytan, na ktore musisz odpowiedziec i wyslac tyle esow.Musisz odpowiedziec na wszystkie ,ktore ci przysla,bo inaczej tracisz ciaglasc i zaczynasz rozmowe od poczatku. To moze trwac tydzien.Tak ze musisz liczyc sie z kosztami esow. Jesli juz odpowiesz np.na 60- 100 pytan to jest koniec zabawy,bo oni maja i tak juz wybranych swoich do programu. Chcesz to startuj,ja nie probowalam bo mi ludzie powiedzieli jak to wyglada,czesc i powodzenia.

    01.02.2019 10:20
  • Martyna (gość)

    Ja bym chciała iść Ale jak będzie można iść do the voice kids to co trzeba zrobić jak będzie nabór itp.Skontaktowac się z nimi że chce się iść do the voice kids czy poprostu pojechać bo nie wiem?

    30.01.2019 23:50
  • Nicola (gość)

    Fajnie gdyby był jurorem Dawid Kwiatkowski

    29.01.2019 20:52
  • Nicola (gość)

    Fajnie gdyby był jurorem Dawid Kwiatkowski

    29.01.2019 20:51
  • kasia (gość)

    czy przesluchania odbeda sie rowniez w poznaniu czy tylko w warszawie?

    27.01.2019 17:19
  • Martyna (gość)

    Kiedy odbędą się przesłuchania i gdzie do 3 edycji the voice kid ?

    19.01.2019 22:24
  • Dlaczego nie ma edyty a jest cleo (gość)

    Edyty nie ma w tej edycji ma jej babcia była w szpitalu i temu zrezygnowała z jurorki w the voice kids . Ale luz już jest lepiej z babcią edyty . Dlaczego teraz jest cleo Edyta sama zgłosiła kandytature cleo i na drugi dzień jak ją zgłosiła to zadzwonili do cleo i się cleo zgodziła.

    14.01.2019 23:31
  • Kubek (gość)

    Ja też chciałem iść do drugiej edycji the voice kids ale może do trzeciej edycji pójdę

    14.01.2019 23:25
  • Nikola Olkowicz (gość)

    Jak się zapisać do the voice kids

    13.01.2019 21:30
  • elizka (gość)

    kto sie ze mną sptka w 3 edycji?? pójzdzcie do 3 edycji to moje marzenie

    12.01.2019 19:40
  • IZA (gość)

    Ja napewno pójdę do 3 edycji już zaczęłam się przygotowywać. Kto też idzie?

    11.01.2019 15:52
  • Oliwia (gość)

    Do wszystkich kto tak boji się pujść do the voice kids ( strach przed publicznością) zamknij oczy i śpiewaj tak jakby nikogo nie było 🙂

    10.01.2019 02:34
  • Majkaa (gość)

    Kto idzie do 3 edycji TVK? Może się spotkamy😘 I mam nadziej że dawidek będzie 😂💖

    08.01.2019 16:39
  • Klaudia Zielińska (gość)

    Pójście do The Voice Kids to moje jedno z marzeń... Jednak ja od Warszawy mieszkam jakieś 6 godzin drogi ,bo koło Szczecina. Mama mówi ,że to by nie stanowiło problemu ,jednak ja strasznie się boję występów publicznie ,chociaż chciałabym tam pójść i spełnić moje marzenie oraz chciałabym najbardziej pójść do Cleo ,ale i tak uwielbiam wszystkich. Może pójdę do trzeciej edycji? Chciałabym bardzo ,ale nie wiem na 100%. Pozdrawiam wszystkich ,którzy to przeczytali 😘

    06.01.2019 18:44
NowszeStarsze