"The Voice Kids" sezon 2. Roksana Węgiel i inni finalisci 1. edycji wspierają dzieciaki na Przesłuchaniach w ciemno [ZDJĘCIA]

Trwają nagrania 2. edycji "The Voice Kids". Na Przesłuchaniach w ciemno, oprócz nowych uczestników, pojawili się też finaliści pierwszej odsłony show ze zwyciężczynią - Roksaną Węgiel - na czele.

Multimedia

"The Voice Kids" - sprawdź program tv

Druga edycja "The Voice Kids" ruszyła pełną parą. Właśnie zakończyły się nagrania Przesłuchań w ciemno. Trenerzy w składzie: Baron i Tomson, Dawid Kwiatkowski oraz debiutująca w programie Cleo, skompletowali swoje drużyny.

Cleo komentuje swój udział w programie TVP! Nie żałuje decyzji? [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Podczas Przesłuchań w ciemno uczestników wspierali finaliści 1. edycji. Pojawiła się pierwsza zwyciężczyni polskiego "The Voice Kids" Roksana Węgiel, a także Zuza Jabłońska, która zajęła 2. miejsce oraz Antek Scardina, Kuba Szmajkowsk, Maks Wieckowski, Tomek Gregorczyk i Mateusz Gędek. Wszyscy zgodnie przyznają, że dzieciaki, które pojawiły się w 2. edycji mają ogromny talent.

"The Voice Kids" ma pięć głównych etapów: Precastingi Produkcyjne, Przesłuchania w ciemno, Bitwy, Sing-off oraz Finał. Każdy Trener wybiera podczas Przesłuchań w ciemno, tylko na podstawie głosu, 15 albo – w przypadku zwiększenia liczby Uczestników w Drużynie - 18 uczestników, których weźmie pod swoją opiekę na pozostały okres trwania programu. Podczas odcinków w ramach Bitew, Trenerzy dzielą swoje drużyny na tria, z których wybierają po jednym uczestniku. Tylko najlepsze głosy mogą przejść do Finału, w którym uczestnicy wraz ze swoimi Trenerami, konkurują ze sobą śpiewając utwory przedstawiające bardzo różne gatunki muzyczne. Trenerzy mogą również występować z będącymi pod ich opieką uczestnikami. Do Finału dochodzi 6 uczestników (lub 9), po dwóch (albo trzech w przypadku zwiększonej liczby uczestników) od każdego Trenera. Wygrywa jeden Uczestnik i otrzymuje tytuł "The Voice Kids". Zwycięzca otrzymuje również nagrodę - kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska na nagranie i wydanie singla.

Co działo się podczas finału NA ŻYWO? Zobacz relację zza kulis! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Laura (gość)

    Czy roksana wystąpi w 2 edycji the voice kids

    05.01.2019 15:15
  • Gość (gość)

    Natalia Zastępa jest najlepsza! Brakuje jej tu...

    17.09.2018 23:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×