"The Voice Kids". Startuje 4. edycja! Kto pójdzie w ślady Marcina Maciejczaka, Viki Gabor i Roksany Węgiel?

Ruszyła 4. edycji "The Voice Kids", muzycznego formatu TVP, który podbił serca milionów widzów. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental ponownie wyruszyli na poszukiwania muzykalnych talentów. Kto powtórzy sukces Marcina Maciejczaka, Viki Gabor i Roksany Węgiel?

Multimedia

"The Voice Kids 4" odcinek 1. i 2. - w sobotę, 27 lutego, od godz. 20:00 w TVP2

Już od 27 lutego 2021 roku widzowie będą mogli oglądać czwartą odsłonę muzycznego show z udziałem niezwykle muzykalnych dzieci. Marcin Maciejczak, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska, Ania AniKa Dąbrowska i Mateusz Golicki zachwycili swoimi występami w poprzednich edycjach „The Voice Kids” i zaskarbili serca milionów Polaków. Wychowankowie polskiej edycji „The Voice Kids", stają się idolami najmłodszych, pokazując, że przepisem na spełnienie marzeń i osiąganie celów są pracowitość, sumienność, talent oraz pokora.

Muzyczną przygodę z czwartą odsłoną „The Voice Kids” rozpoczniemy już w lutym. Na scenie usłyszymy wspaniałe dzieciaki w wieku 8-14 lat, które ponownie zachwycą i oczarują widzów, trenerów i prowadzących. W roli mentorów, którzy pomogą najmłodszym rozwijać muzyczny talent, ponownie zobaczymy Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

"The Voice Kids 4" Przesłuchania w Ciemno - odcinek 1. i 2.

W premierowych odcinkach będziemy mogli posłuchać dzieci w wieku od 8 do 14 lat z Mazowsza, Wielkopolski i województwa Lubuskiego. Jedną z uczestniczek będzie 12-letnia Sara Egwu-James, którą Cleo porównała do młodej Whitney Houston. Udział w programie był wielkim marzeniem.

12-letnia Sara z głosem diwy na Przesłuchaniach w ciemno. Trenerzy oniemieli z wrażenia!Zobacz więcej

Do czwartej edycji „The Voice Kids” zgłosiło się sześć tysięcy osób. Podczas “Przesłuchań w Ciemno” na scenie zaśpiewa ponad 70 niezwykle muzykalnych dzieci. W kolejnym etapie - w “Bitwach”, na scenie zobaczymy występy trójki dzieci, ale tylko jedno z nich przejdzie dalej. W finałowym odcinku widzowie biorący udział w głosowaniu SMS wybiorą zwycięzcę, który zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce „The Voice Kids” i nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50 000 złotych.

W roli prowadzących zobaczymy niezastąpionych Idę Nowakowską i Tomasza Kammela.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Krystian (gość)

  Albo napiszę o tym geju wygrał trzecią edycję bo ruchali się nawzajem z tym pierdolonym kwiatkosiem. Następny gej do kolekcji tak jak jego brat. Dlaczego kurwa w każdej edycji wybierał chłopaków do finału dlatego, że chciał im włożyć w dupsko i tyle.

  27.02.2021 21:53
 • Krystian (gość)

  O tym geju też zapomną a wracając do Aniki Ania nie brała udziału w szansie na sukces a jak by brała to znów by Gabor rozjebała tak jak w The Voice Kids i by pojechała na Junior eurovision 2019 i by wygrała tak jak Viki i by była jeszcze lepsza od Gabor a i tak jest lepsza.

  27.02.2021 21:48
 • Jklp (gość)

  Umiecie czytac? Jest napisane,,kto pojdzie w ślady.... ,,a nie ,,wygrani,, wiec po co spiancie się ze Wiki nie wygrała odniosła ogromny sukces w porównaniu do Ani o której nic nie slychac

  27.02.2021 19:15
 • Kc (gość)

  A dlaczego o Marcinie Maciejczaku nie będziesz się wypowiadał? Masz coś do niego?

  27.02.2021 19:10
 • Ja (gość)

  Chciałbym zaznaczyć, że Gabor nie wygrała 2 edycji. Wszyscy prawie się nią zachwycają. Anica choruje i dlatego nie słychać o niej tyle co łaknąca sławy viki. Marzeniem Anny było wydanie płyty i to jej się udało, zreszto nagrala fajne utwory. O Maciejczaku nie będę się wypowiadał.

  27.02.2021 05:38
 • Klaudia (gość)

  Ania może i wygrała 2 edycję ale nie odniosła takiego sukcesu jak Viki. Dajcie z nią spokój. Zostały wpisane osoby które najbardziej zasłynęły. O Anice wszyscy już zapomnieli. Smutne ale prawdziwe.

  27.02.2021 02:20
 • Gosc (gość)

  Drugi sezon wygrała Ania Dabrowska. Dlaczego jest wpisana Viki Gabor?

  27.02.2021 01:44
 • Arek (gość)

  A Anika Dąbrowska się już nie liczy

  27.02.2021 01:41
 • tak (gość)

  Właśnie, Anna Dąbrowska wygrała, a z Viki Gabor robią gwiazdeczke.

  26.02.2021 23:35
 • Hela (gość)

  Ale Viki Gabor nie wygrała 2 sezonu! Tylko Anna Dąbrowska

  26.02.2021 22:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×