"The Voice Kids" Tomson i Baron przygotowują się do Bitew [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami pierwsze Bitwy "The Voice Kids". Zobacz jak Tomson i Baron przygotowują się do tego etapu programu.

Multimedia

"The Voice Kids" odcinek 11. BITWY w sobotę, 3.02.2018 o godz. 20:05 w TVP2!

W "The Voice Kids" nadszedł czas na kolejny etap. Po Przesłuchaniach w ciemno nastąpią Bitwy i Sing Off, a w pierwszym odcinku na muzycznym ringu zmierzą się uczestnicy z drużyny Tomsona i Barona.

Zobacz występ drużyny Tomsona i Barona! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

By szlifować warsztat wokalny swoich podopiecznych chłopaki z Afro postanowili spotkać się z dzieciakami na jednodniowych warsztatach wokalnych nad Zalewem Zegrzyńskim. Choć głównym punktem dnia miał być podział uczestników na tria, dobór utworów oraz trening umiejętności wokalnych, to Tomson i Baron znaleźli również czas na wspólną zabawę ze swoim teamem. Były żaglówki, wybieranie kapoków, konkurencje z wiosłami, a także nauka alfabetu Morse’a. Jak zgodnie przyznają chłopaki:

Tutaj jest przede wszystkim zabawa. Baliśmy się, że nie będziemy mogli poradzić sobie z coachingiem i byciem wujkiem, a tutaj jest po prostu beztrosko. Życzę im, by zawsze mieli taką pogodę ducha i nigdy jej nie zatraciły.

Choć pogoda nie rozpieszczała, znakomite humory nikogo nie opuszczały. Zanim jednak Tomson i Baron spotkali się ze swoją drużyną, musieli dotrzeć do niej… łódką. Już dziś możemy podejrzeć, jak wyglądał ich niełatwy rejs…

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym "The Voice Kids". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×