"The Voice Kids". TVP będzie szukać następcy Roksany Węgiel i Ani Dąbrowskiej! Dawid Kwiatkowski odejdzie z jury?

Tego można było się spodziewać! Program "The Voice Kids" okazał się tak dużym sukcesem, że Telewizja Polska prawdopodobnie już wkrótce rozpocznie prace nad 3. edycją show. Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"THE VOICE KIDS 3" - KIEDY PREMIERA?

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce TVP rozpocznie prace nad programem "The Voice Kids 3". Chociaż nikt oficjalnie jeszcze tego nie potwierdził, spekuluje się, że show miałoby znaleźć się w przyszłorocznej zimowej ramówce Telewizji Polskiej.

TVP pracuje nad wersją programu "The Voice" dla emerytów! Kto w jury?Zobacz więcej

Na wiemy jeszcze też czy w składzie trenerskim zajdą jakieś zmiany. Wydaje się, że Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson doskonale wywiązali się ze swoich zadań, ale jednocześnie show potrzebuje też świeżości. Czy to oznacza, że Dawid Kwiatkowski już nie będzie trenerem w programie "The Voice Kids"? Tego na ten moment nie wiemy.

Przypomnijmy, że program "The Voice Kids" poszukuje dziecięcych wokalistów, którzy mogą zawładnąć polską sceną rozrywkową. Zwyciężczyni 1. edycji show - Roksana Węgiel już jest gwiazdą, natomiast laureatka 2. edycji programu - Ania Dąbrowska dopiero pracuje nad swoim solowym materiałem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Alvinnn (gość)

    Dawid nie odchodź z jury 😭😭

    27.04.2019 20:34
  • Węgielek Roksany (gość)

    Ciocia Cleosia czemu jej już nie będzie w 3 edycji?

    25.04.2019 12:57
  • Antek Scardina (gość)

    Jeżeli Dawid odejdzie z jury, zestrajkujemy o jego powrót.

    25.04.2019 12:56
  • Xd (gość)

    Dawid nie może odejść mój idol nigdy !!!!!!!@

    22.04.2019 07:01
  • Michalak (gość)

    Dawid Kwiatkowski życzenie świąteczne i zdrowia i szczęścia i mokrego digusa życzy Mikołaj Gj

    21.04.2019 20:48
  • Antek Scardina (gość)

    Mój trener nie może odejść z programu. Z drużyny Dawida to kojarzę Nelę, czyli moją Neluzynę kochaną, Kubę z 4Dreamers, Carlusię Fernandes, Oliwera (lizusa) i Pawełka Szymańskiego. Bez Dawida to show nie miało by sensu, a sam byłem komentatorem w Bitwach.

    20.04.2019 12:03
  • Kama (gość)

    A już chciałam iść do jego drużyny :(

    20.04.2019 12:00
  • Kwiatonatorka (gość)

    A tak Dawid mówił że popłakałby się gdyby go nie było w jury :(

    20.04.2019 11:59
  • Jula.com (gość)

    Wole roxie zamiast afromental anike zamiast cleo a dawid ma zostac . Prosze

    19.04.2019 16:50
  • weronika (gość)

    dawid jest boski

    19.04.2019 15:21
  • weronika (gość)

    dawid jest boski i ma być tvp the vois

    19.04.2019 15:18
  • Hedwig42 (gość)

    Baron z kolega, Cleo i Kwiatkowski swietnie sie spisali, wiec po co ich zmieniac

    19.04.2019 14:34
  • Kasia Marucha (gość)

    Też mam nadzieję że mam marzenie mogę za Pana zastąpić jury

    19.04.2019 12:37
  • Kasia Marucha (gość)

    Też mam nadzieję że mnie spełni a mogę za Pana zastąpić na jury

    19.04.2019 12:34
  • Kasia Marucha (gość)

    Też mam nadzieję że mnie spełni a mogę za Pana zastąpić na jury

    19.04.2019 12:33
  • Kasia Marucha (gość)

    Szkoda że pan obudziła ten serial typ 2 to znaczy nie bierzemy Pana nigdy

    19.04.2019 12:29
  • ###### (gość)

    Mam nadzieję, że 3 edycja the voice kids nadejdzie najszypciej ! Kocham ten program i nie mogę się doczekać castingów. Gdybym pojawiła się na scenie the voice kids to by się spełniło moje marzenie! Bo w końcu mówią, że marzenia się spełniają.To niech się spełnią wszystkich!

    19.04.2019 12:24
  • Nieznajomy (gość)

    Dawid Kwiatkowski musi być trenerem w kolejnej edycji! Nie wyobrazam sobie tego programu bez Dawida.

    19.04.2019 12:06