"The Voice Kids". Viki Gabor zaprezentowała nowy teledysk. Fani zachwyceni poziomem młodej piosenkarki!

Viki Gabor zdecydowanie ma teraz swoje pięć minut. Młoda wokalistka po programie "The Voice Kids" i wygraniu Eurowizji Junior jest na dobrej drodze do wielkiej kariery i nie wygląda na to, żeby zamierzała odpuścić!

Multimedia

Viki Gabor" kilka dni temu zaprezentowała swój nowy teledysk, który powstał do piosenki pt. "Forever And A Night". Klip już teraz bije kolejne rekordy popularności, a także wylądował na youtubowej karcie na czasie.

Nic dziwnego, bo fani młodej wokalistki wprost są zachwyceni teledyskiem! Pod klipem możemy przeczytać m.in.:

Viki Gabor dopiero 10 lipca będzie miała 13 lat, a piosenka niczym nie różni się od utworów dorosłych artystek. Do tego jest w bardzo amerykańskim stylu. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie. Piękny głos Viki, dojrzały utwór i profesjonalny teledysk. Widać że jej angielski jest doskonały i ma świetny akcent.

Viki Gabor o przygotowaniach do imprezy w Warszawie. Wskazała, kto powinien reprezentować Polskę?Zobacz więcej

Świetna piosenka. Jest na poziomie. Teledysk naprawdę bardzo dobry. Piękny głos Viki i piękny akcent amerykański narmalnie cudo. Widać że starasz się wypuszczać kolejne przeboje popowe itp.. Ćwicz swój głos bo masz diamencik w głosie. Pozdrawiam wszystkich czytających ten komentarz i życzę miłych i bezpiecznych wakacji.

Kiedy ludzie nie skończyli się jeszcze jarać GETAWAY , Viki wrzuca jeszcze lepszy HIT

Znakomity singiel i teledysk. Jestem pod ogromnym wrażeniem, im dłużej słucham to odkrywam coraz to nowe elementy. Zarówno singiel jak i teledysk są pełne malowniczości obrazu, który pokazuje zarazem wrażliwość, tajemniczość i wzruszenie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×