The Voice Kids

"The Voice Kids". Sara James zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury! Przypomina młodą Whitney Houston czy Rihannę?

Sara James to młoda utalentowana artystka, którą świat poznał za sprawą programu "The Voice Kids". Jej występ w 4. edycji programu zachwycił publikę i otworzył kolejne drzwi. Reprezentantka Polski w konkursie Eurowizja Junior 2021 zaprezentowała się światu w zupełnie odmienionej wersji. Zdaniem niektórych, młoda wokalistka przypomina młodą Whitney Houston albo Rihannę!

02.08.2022The Voice Kids

"The Voice Kids 4". Sara James zachwyciła w amerykańskim "Mam Talent"! Słynny Simon Cowell wcisnął Złoty Przycisk!

Sara James, chociaż ma dopiero 14 lat, już śmiało może być nazywa objawieniem polskiej muzyki rozrywkowej. Ewidentnie mamy do czynienia z wielkim talentem, co zresztą najpierw pokazał program "The Voice Kids 4", a później Eurowizja Junior 2021. Teraz młoda wokalistka postanowiła podbić Stany Zjednoczone i jest na naprawdę dobrej drodze do sukcesu, bowiem już oczarowała jurorów amerykańskiego "Mam Talent"!

15.06.2022The Voice Kids

"The Voice of Poland". Masz talent, a na scenie czujesz się jak ryba w wodzie? Czas się pokazać światu! Ruszyły castingi do "The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior"!

Ruszyły castingi do cieszącego się ogromną popularnością w Polsce formatu: "The Voice". W zależności od wieku, można wysłać zgłoszenie do jednego z trzech formatów - "The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior". Jakie wymagania trzeba spełniać? Co i gdzie wysłać? Odpowiadamy na wszystkie najważniejsze pytania!

30.05.2022Materiał informacyjny TVP

"The Voice Kids 5" FINAŁ. Kto zostanie następcą Roksany Węgiel i Sary Egwu-James? Oto finaliści programu TVP! Kto jeszcze pojawi się na scenie?

Po tygodniach muzycznych zmagań poznamy zwycięzcę piątej edycji talent show z udziałem dzieci. Oto uczestnicy, którzy już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2, zaśpiewają na finałowej scenie „The Voice Kids 5”. Kto zostanie następcą Roksany Węgiel i Sary Egwu-James? Oto finaliści programu TVP! Kto jeszcze pojawi się na scenie?

22.04.2022The Voice Kids

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×