"The Voice of Poland 10". BITWY 2. Trenerzy szaleją w swoim fotelach! Co na scenie zrobili Patryk Żywczyk i Karol Olszewski?

Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron dali się porwać muzycznemu szaleństwu podczas występu jednego z duetów. Płynie w nich rock’n’rollowa krew?

Multimedia

"The Voice of Poland" BITWA 2 w sobotę, 19.10.2019 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Bitwy, drugi etap „The Voice of Poland”, w pełni. Już w sobotę widzowie ponownie usłyszą uczestników walczących o wejście do odcinków na żywo. Jednak po raz pierwszy fani programu będą mogli zobaczyć tak żywiołowe reakcje Margaret, Kamila Bednarka, Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka. Kiedy w trakcie nagrań na scenie zaśpiewali Patryk Żywczyk i Karol Olszewski z drużyny Afromental, trenerzy - jak jeden mąż - wstali na równe nogi i zaczęli szaleć w rytmie hitu Aerosmith "Livin' On The Edge”.

Michał Szpak do uczestniczki: "Zaraz wykopię cię z tej sceny!" Nie za ostro?Zobacz więcej

Taneczne pląsy trenerów „The Voice of Poland”, które już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo, to tylko niewielki ułamek tego, co zaprezentują już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Kto według Was rusza się najlepiej z trenerów muzycznego show?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×