"The Voice of Poland 10". BITWY 3. Elektryzujące duety, spektakularne kradzieże i... rozczarowania! Kto przeszedł dalej?

Kolejne Bitwy "The Voice of Poland" nie obniżają poprzeczki. Na scenie walczyły duety, które wzbudziły wiele emocji wśród Trenerów i publiczności. Kto przeszedł dalej, a kto został ukradziony?

Multimedia

"The Voice of Poland" - co się wydarzyło?

Na rozgrzewkę przed kolejnymi Bitwami na scenie wystąpił Krzysztof Iwaneczko - zwycięzca 6. edycji i zaprezentował swój piękny utwór "Pozwól mi kochać cię".

Do pierwszej walki stanęły dziewczyny z drużyny Tomsona i Barona. Klaudia Kowalik i Magdalena Panek zaśpiewały "What About Us" z repertuaru Pink. Margaret nie doradziła chłopakom, zaś Kamil Bednarek przyznał, że postawiłby na Klaudię. Tomson i Baron ostatecznie postawili na Klaudię. Niestety nikt nie zdecydował się na kradzież Magdy.

Występ Tadeusza Seiberta wśród najlepszych wykonań "The Voice" z całego świataZobacz więcej

Michał Szpak na ring wysłał Dagmarę Latosińską i Piotra Szewczyka. Po ich występie do drużyny Michała dołączył Piotr. "Think" Arethy Franklin zaśpiewały Kalina De Roover i Edyta Pilarska. Dziewczyny porwały wszystkich do tańca. Tomsoni Baron postawiliby na Kalinę, Margaret na Edytę. Do drużyny Kamila dołączyła Kalina.

Jakob Proch zmierzył się na ringu ze Stanisławem Ślęzakiem. Margaret wybrała im przebój Eda Sheerana i Justina Biebera "I Don't Care". Tomson przyznał, że się wynudził na tym występie. Chłopaki w ogóle ze sobą nie rywalizowali. Michał Szpak natomiast stwierdził, że to nie był dobry numer do bitwy. Kamil Bednarek powiedział, że postawiłby na Kubę. Margaret skomentowała wypowiedź Michała i powiedziała, że wybór tego utworu to był jej celowy zamysł. Trenerka ostatecznie postawiła na Stasia.

"Jolene" Dolly Parton zaśpiewały Marzena Ryt i Julia Mróz z drużyny Michała Szpaka. Kamil Bednarek przyznał, że Marzena zachowała więcej spokoju w tym utworze, dlatego postawiłby na nią. Podobnie wybraliby Tomson i Baron oraz Margaret. Do drużyny Michała dołączyła Marzena.

Michał Szpak i Baron zabawiają publiczność! Mają talent komediowy?Zobacz więcej

Mikołaj Macioszczyk i Kasjan Cieśla z drużyny Kamila zaśpiewali "Miłość" z repertuaru Krzysztofa Zalewskiego. - To był jeden z najbardziej elektryzujących występów, duetów tej edycji! - przyznał Michał Szpak. Pozostali Trenerzy również czuli, że ten występ był wyjątkowy i emocjonalny. Tomson i Baron zdecydowali się na kradzież jeszcze przed decyzją Michała. Kamil wybrał Kasjana, a wtedy Michał Szpak postanowił walczyć o Mikołaja. Żeby było ciekawiej, przycisk kradzieży nacisnęła również Margaret. - Doceniam Wasz gest, ale to z chłopakami chciałbym iść dalej - powiedział Mikołaj decydując się na dołączenie do drużyny Tomsona i Barona.

Martyna Kowalik stanęła na ringu z Tadeuszem Seibertem z drużyny Margaret. Trenerka wybrała dla nich „Never Tears Us Apart” zespołu INXS. Był to kolejny występ, który zachwycił Trenerów i zmusił ich do kradzieży. Margaret wybrała Tadeusza, a Martyna trafiła do drużyny Kamila.

Tomson i Baron wybrali piękny utwór "1+1" Beyonce, a zaśpiewały go Daria Reczek i Alicja Szemplińska. Ten duet powalił wszystkich na kolana! Wszyscy trenerzy natychmiast wcisnęli przycisk kradzieży. - Dla mnie to był najlepszy duet w tym programie. Tak emocjonujący - powiedział Kamil Bednarek. - to, co zrobiłyście było wybitne. To co zrobiłyście było dojrzałe. To, co zrobiłyście zasługuje na finał - mówił Baron. Chłopaki z Afromental postawili na Alicję, Daria ostatecznie wybrała drużynę Michała.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kamil (gość)

    Kamil Bednarek bezapelacyjnie najlepszy,kolejnych swoich wybrancow przygotuje tak,ze uszy wszystkim urosna, to bedzie Kamila hit, juz on wykombinuje pokazowe,ja wierze w to ,bo Kamila stac na wszystko i jeszcze zaskoczy i zadziwi wszystkich,brawo Kamil,pokaz tym niedowiarkom wszystkim !!!!!!!

    27.10.2019 21:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×