"The Voice of Poland 10". Córka wokalistki Bayer Full na Przesłuchaniach w ciemno! Przejdzie dalej?

Na Przesłuchaniach w ciemno w "The Voice of Poland" pojawi się córka wokalistki zespołu disco polo Bayer Full. Czy Julia Jasińska przejdzie dalej?

Multimedia

Bayer Full na Przesłuchaniach w ciemno do "The Voice of Poland"

Sławomir Świerzyński i Beata Jasińska, czyli lider oraz wokalistka zespołu Bayer Full, pojawią się w sobotnim odcinku „The Voice of Poland”. Będą wspierać jedną z uczestniczek.

Już w najbliższą sobotę zobaczymy ostatnie Przesłuchania w Ciemno. Wśród muzyków walczących o przejście do kolejnego etapu - Bitew, zobaczymy Julię Jasińską, córkę wokalistki zespołu Bayer Full Beaty Jasińskiej.

Baron obetnie dredy?! Jak będzie wyglądał w nowej fryzurze?Zobacz więcej

W tak ważnym dla Julii dniu, nie mogło zabraknąć również założyciela i lidera formacji Bayer Full, którego nastolatka zna od urodzenia.

Julia ma dobry pomysł na swój repertuar, na swoje życie… - zachwalał tuż przed występem Julii Sławomir Świerzyński, który zdradził, że pierwsze kroki na scenie Julia stawiała 17 lat temu, mając zaledwie roczek, podczas koncertu zespołu w Węgrowie.

Julia Jasińska nie ukrywa, że chciałaby pójść śladami mamy i związać przyszłość z estradą.

Jestem dumna z mojej mamy, że dotarła tam, gdzie jest, że ma to szczęście. Z wiekiem zrozumiałam, że muzyka to jest coś w czym się spełniam, co dodaje mi skrzydeł i co chcę robić w przyszłości - wyznała w trakcie nagrań Julia Jasińska.

Czy występ Julii, która zaśpiewa „Girls Like You” z repertuaru Maroon 5 z gościnnym udziałem Cardi B, otworzy jej drzwi do muzycznej kariery?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kamil (gość)

    Zgadzam sie,nepotyzm pomaga na wstepie,potem jedno potkniecie i karierka legnie w gruzach przez mamuske albo tatuska,zycie pisze taki scenariusz ktory oparty jest na wlasnym dazeniu do celu,jak sie mu zbytnio pomaga lenistwem a niekiedy obluda i hipokryzja,przewaznie wychodzi to o czym spiewano juz ,czyli - zero.

    07.10.2019 19:23
  • Borys (gość)

    Lepiej żeby sama dała sobie radę. Nepotyzm nie pomoże!!

    04.10.2019 20:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×