"The Voice of Poland 10". Kamil Bednarek mógł być Trenerem już wcześniej! Dlaczego zdecydował się dopiero teraz?

Kamil Bednarek świetnie sobie radzi jako Trener 10. edycji "The Voice of Poland". Okazuje się, że była szansa, abyśmy oglądali go w tej roli już wcześniej! Dlaczego zdecydował się dopiero teraz? Co sądzi o swoich podopiecznych w programie?

Multimedia

Kamil Bednarek w "The Voice of Poland"

Trwa 10. edycja "The Voice of Poland", w której jednym z Trenerów jest Kamil Bednarek. Wokalistka, który swoją karierę także zaczynał w talent show, jest jednym z najmłodszych artystów sprawdzających się w tej roli. Nam powiedział, że propozycję od TVP dostał już wcześniej. Dlaczego zatem zdecydował się przyjąć ją dopiero teraz?

Baron i Tomson oceniają Trenerów różnych edycji. Teraz jest najlepszy skład? Zobacz więcej

- Pierwszy raz dostałem propozycję parę lat temu, ale wtedy nie byłem gotowy. Teraz stwierdziłem, że to jest fajny moment, bo jestem już 10 lat na scenie. Wydaje mi się, że nauczyłem się tyle, że mogę pomóc komuś innemu - stwierdza Bednarek.

Wokalista przyznał też, że ponieważ programów typu talent show jest coraz więcej, zastanawiał się, czy ktoś z uczestników będzie w stanie go zaskoczyć. - Jednak wciąż są ludzie, którzy przychodzą i jak stają na scenie to myślę: "wow, skąd ty się wzięłaś?" - mówi. Jak ocenia wokalistów, którzy trafili do jego drużyny? Ma już faworyta?

Festiwal kradzieży! Kto wygrał bitwę, a kto został z niczym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Kamil najgorszym trenerem, nic mu się nie podoba, każdego krytykuje a to wykon poprawny ale go nie porwalo albo dykcja nie ta a sam sepleni. ZAPOMNIAŁ WOL JAK CIELENCIEM BYŁ Byłam na kilku jego koncertach zawsze chciałam go poznać teraz już nie chce

  16.11.2019 22:44
 • fdfddddddfdd (gość)

  kkkkkkkkkk

  19.10.2019 22:21
 • Gosia (gość)

  Kamil ma kłopoty z wysławianiem sie, bywa chamski do uczestników, baboli i sepleni, a lansuje sie do bólu jakby on był wazniejszy od uczestników, przestałam go lubić. Wychodzi z niego brak inteligencji i wiesniactwo. Najinteligentniejszy jest Baron.

  19.10.2019 16:07
 • Slawek (gość)

  Kamil jestes niepokonany,niesamowity i najbardziej inteligentnym w tym i w dotychczasowym gronie The Voice of Poland. Odemnie na 10 punktow ,ze wygrasz ze swoimi podopiecznymi, masz Kamilu 16 pkt. Pozdrawiam i zycze juz z gratulacjami wygranej,jesli stanie sie inaczej,choc nawet tego nie zakladam,to znaczy ,ze w programie doszlo do katastrofy.JESTES WIELKI KAMILU

  16.10.2019 14:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×