"The Voice of Poland 10". Kamil Bednarek oraz Baron i Tomson o tym, kto z kim kłócił się na planie!

Za każdym razem, gdy w "The Voice of Poland" jest nowy skład trenerski, media rozpisują się o na temat rzekomych konfliktów i niesnasek, jakie zachodzą między Trenerami. Kamil Bednarek oraz Baron i Tomson powiedzieli nam, kto z kim kłócił się na planie 10. edycji!

Multimedia

"The Voice of Poland" w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W 10. edycji "The Voice of Poland" w fotelach trenerskich zasiadają: Margaret i Kamil Bednarek, którzy debiutują w programie, a także Michał Szpak oraz Tomson i Baron, czyli Trenerzy dobrze już znani widzom show Dwójki. Czy między nimi dochodziło do spięć na planie?

Piotr Szewczyk zaśpiewał utwór Kayah po góralsku i podbił serca Trenerów!Zobacz więcej

Jeszcze przed emisją premierowego odcinka 10. edycji w mediach rozpisywano się na temat tego, że Trenerzy nie do końca za sobą przepadają. Podobno najbardziej kłócili się Margaret i Michał Szpak. Jaka jest prawda? Zapytaliśmy Trenerów o to, kto z kim toczył największe boje w czasie nagrań "The Voice of Poland".

Okazuje się, że medialne doniesienia to tylko plotki. Margaret i Michał Szpak nie mają ze sobą konfliktu. Czy ma go zatem ktoś inny? Sprawdź, co na ten temat powiedzieli nam Kamil Bednarek oraz Tomson i Baron! Zaskoczeni?

Żaneta Płudowska otwiera drzwi uczestnikom. Wicemiss Polonia nową gwiazdą programu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • KRZYSZTOF KRAWCZYK (gość)

  KRZYSZTOF KILJANSKI

  19.09.2019 11:44
 • Kamil (gość)

  Kamil Bednarek zdeklasowal wszystkich dotychczasowych tzw.trenerow ja mowie Prawdziwy Juror. Profesjonalizm,obycie z kamera i widownia,dobry smak i wychowanie,rzeczowe rozmowy,taktowne przemilczanie glupkowatych wypowiedzi pozostalych ,sceniczny a raczej filmowy usmiech,kultura w calej okazalosci jednym slowem - wielki format, rozswietlil mroki tego programu Dzieki Kamil !!!

  10.09.2019 20:26
 • Puzon (gość)

  Najlepsza edycja. Bednarek jest fantastyczny, Zaskoczył mnie absolutnym profesjonalizmem. Ma własne kryteria, wbrew pozorom bardzo merytoryczne. Nie zdziwię się, gdy jego wychowanek/ka zrobi najwiekszą karierę.

  09.09.2019 18:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×