„The Voice of Poland 10”. Margaret już wcześniej mogła zostać Trenerką! Dlaczego kilkakrotnie odmawiała producentom?

Już w najbliższą sobotę Margaret zadebiutuje jako trenerka dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. Wokalistka nie ukrywa, że marzyła o takiej roli i już wcześniej otrzymywała propozycje dołączenia do składu trenerskiego. Dlaczego kilkakrotnie odmawiała producentom?

Multimedia

"The Voice of Poland" od soboty, 7.09.2019 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Margaret Już kilkakrotnie otrzymywała propozycję dołączenia do składu trenerskiego „The Voice of Poland”. Młoda wokalistka marzyła o tej roli, wcześniej nie była jednak gotowa, aby zostać Trenerką.

Już kilkakrotnie otrzymywałam od producentów propozycję dołączenia do składu trenerskiego, ale nie czułam wtedy, że to odpowiedni moment. Teraz, po wydaniu czwartego longplaya pt. „Gaja Hornby”, zdobyłam wystarczająco dużo doświadczenia i wiedzy, aby podzielić się nimi z uczestnikami - wyznała Margaret na planie jubileuszowej edycji muzycznego talent-show TVP2.

Nowa trenerka „The Voice of Poland” ma też konkretny plan związany z uczestnikami programu. Jaką Trenerką będzie Margaret?

Od jakiegoś czasu kiełkuje we mnie marzenie, żeby pomagać młodym artystom w początkach ich kariery od strony producenckiej. „The Voice” jest wylęgarnią prawdziwych talentów więc wierzę, że marzenia spełnią się po dwóch stronach, zarówno uczestników, jak i trenerów - zdradziła Margaret i dodała, że w programie chce pomóc otworzyć się kobietom. Dziewczyny często się chowają, często uciekają, często są takie skryte... Chciałabym z nich to wszystko wydobyć - dodała wokalistka.

Przypomnijmy, że oprócz Margaret, na trenerskim fotelu, po raz pierwszy zobaczymy także Kamila Bednarka. Jak Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental przywitają nowych trenerów? Jak Margaret i Kamil Bednarek poradzą sobie w programie? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Z okazji premiery dziesiątej, jubileuszowej edycji programu, w najbliższą sobotę zobaczymy aż trzy odcinki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×