"The Voice of Poland 10". NOKAUT! Kto wystąpi w odcinkach na żywo? Poznaj wszystkich uczestników!

W Nokaucie "The Voice of Poland" Trenerzy wybrali ostateczny skład swoich drużyn, które wystąpią w odcinkach na żywo. Kto odpadł z "The Voice of Poland"?

Multimedia

"The Voice of Poland" - Nokaut

Na pierwszy ogień poszła drużyna Michała Szpaka: Filip Czyżykowski wykonał hit Kamila Bednarka "Chwile jak te", Magdalena Ollar - "Run to You" Whitney Houston, Marzena Ryt - "Million Reasons" Lady Gagi, Violet Oliferuk - "New Rules" Duy Lipy, Piotr Szewczyk - "Co mi Panie dasz" Bajmu. Michał Szpak zdecydował, że Piotr zajmie miejsce Violi. Daria Reczek wykonała "Young and Beautiful" Lany Del Rey i Trener postanowił, że zasiądzie ona na krześle Filipa. Jakub Dąbrowski zaśpiewał "All I Want" i zajął miejsce Darii.

Finałowa drużyna Michała Szpaka:

Magdalena Ollar, Piotr Szewczyk, Jakub Dąbrowski i Daria Reczek.

Przyszedł czas na drużynę Margaret. Pierwsza wystąpiła Zosia Marcinkowska i zaśpiewała "People", Stanisław Ślęzak - "Sign of the Times", Sonia Michalczuk - "Kiedy powiem sobie dość" i Karolina Wójtowicz "Empire State of Mind". Kiedy wszystkie cztery krzesła były zajęte Ivo Kmiecik wykonała "Czas nas uczy pogody", ale Margaret nie zdecydowała się na żadną zmianę na krzesłach. Sonia Hornatkiewicz zaśpiewała "Turning Tables" i zajęła fotel Karoliny. Tadeusz Seibert zaśpiewał "When A Man Loves A Woman" i dostał owacje na stojąco, dlatego wymienił się krzesłem z Zosią.

Finałowa drużyna Margaret:

Stanisław Ślęzak, Sonia Hornatkiewicz, Sonia Michalczuk i Tadeusz Seibert.

NOKAUT! Kto powalczy o miejsce w odcinkach na żywo?Zobacz więcej

W drużynie Kamila Bednarka na początek wystąpili Julia Olędzka, która zaśpiewała "Back to Black", Damian Kulej, Martyna Kowalik - "Byle jak" z repertuaru Margaret, Ada Nasiadka - "I'd Rather Be". Paulina i Bartek Gruszeccy wykonali "I Need You Now", jednak nie zajęli żadnego z krzeseł. Kalina De Roover zaśpiewała "Chandellier", ale też nie udało się jej zająć żadnego miejsca. Kasjan Cieśla wykonał "Angels" i usiadł na miejscu Martyny.

Finałowa drużyna Kamila Bednarka:

Kasjan Cieśla, Julia Olędzka, Damian Kulej i Ada Nasiadka.

Na sam koniec została drużyna Tomsona i Barona. Cztery krzesła na początek zajęli: Patryk Żywczyk, który zaśpiewał "Photograph", Adrian Burek - "I Don't Belong Here", Agnieszka Smoleń - "Drzwi" i Mikołaj Macioszczyk z utworem "Miód". Bartosz Deryło podniósł z krzeseł wszystkich Trenerów, dlatego zajął miejsce Mikołaja. Alicja Szemplińska wykonała "Get Here" i zajęła krzesło Agnieszki. Na koniec na scenie pojawiła się Klaudia Kowalik i zaśpiewała "One And Only", jednak nie przeszła dalej.

Finałowa drużyna Tomsona i Barona:

Bartosz Deryło, Adrian Burek, Patryk Żywczyk i Agnieszka Smoleń.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • marta (gość)

  A Ala u Chłopaków gdzie?Ogladaliscie program?

  03.11.2019 08:53
 • Głos (gość)

  Zajął miejsce Darii? Sprawdzajcie przed zamieszczeniem. Daria przecież została.

  03.11.2019 08:17
 • Voiice (gość)

  Kumoterstwo ale czego można się spodziewać po tego typu indywiduach jak można oceniać innych jeżeli samemu nie umie się spiewać

  03.11.2019 06:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×