"The Voice of Poland 10" odcinki 7-8. Mocne rockowe głosy czy romantyczne brzmienia. Kto zachwycił Trenerów? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Kolejne "Przesłuchania w ciemno" "The Voice of Poland" za nami. Na scenie pojawiły się mocne, rockowe głosy, ale także zaskakujące klasyczne. Nie zabrakło także romantycznych występów. Kto przeszedł dalej?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 10. odcinki 7-8 - co się wydarzyło?

Na samym początku na scenie pojawiła się Marta Gałuszewska z Jeremim Sikorskim. Przyszedł czas na uczestników i na scenie pojawiła się Edyta Pilarska i zaśpiewała i natychmiast odwróciła fotel Kamila Bednarka. Karol, który zaśpiewał "Pomimo burz" Antka Smykiewicza, ale niestety nie odwrócił żadnego fotela. Trenerzy komentowali, że wokalista miał piękną barwę, ale czegoś im brakowało w tym występie.

Baranovski i Antek Smykiewicz ponownie na scenie! Jakie perełki wyłowili trenerzy? Zobacz więcej

Zosia Marcinkowska wykonała "For you" Liama Payna i Rity Ory i mimo że początek wykonania nie spodobał się Trenerom, to ostatecznie odwróciły się dwa fotele: Kamila Bednarka i Margaret. 19-latka na prośbę Trenerów zaprezentowała także swój utwór. - Jesteś ultrautalentowana - oceniła Margaret.

"Tatuaż" Edyty Bartosiewicz zaśpiewała Aneta Szymczyk. Tomson i Baron byli pod wrażeniem siły głosu dziewczyny, ale finalnie żaden z Trenerów nie odwrócił się. Oliwia Socha to nie tylko wokalistka, ale także kilkukrotna mistrzyni Polski w badmintonie. Na Przesłuchaniach w ciemno zaprezentowała "IDGAF" Duy Lipy i odwróciła trzy fotele: Kamila, Michała i Margaret. Rozpoczęła się walka o Oliwię: Margaret i Michał Szpak stanęli do walki wokalnej. Ostatecznie Oliwia trafiła do drużyny Michała!

"Mama, I'm Coming Home" Ozzy'ego Ozbourne'a zaśpiewały Julia i Kinga, jednak żaden z Trenerów nie odwrócił swojego fotela. Wszyscy Trenerzy natomiast odwrócili się podczas wykonania "I Feel Like I'm Drowning" Adriana. Tomson i Baron szybko go przekonali, aby dołączył do ich drużyny.

Baron obetnie dredy?! Jak będzie wyglądał w nowej fryzurze?Zobacz więcej

Do drużyny Margaret dołączył Arnolda, który nietypowo zdecydował się na muzykę klasyczną. Natalia Michalczuk, która na co dzień występuje pod pseudonimem Sonia Michalczuk zaśpiewała "Skin" i sprawiła, że Margaret i Michał odwrócili się, Wokalistka o mocnym głosie ostatecznie wybrała drużynę Szpaka.

"Total błękit" Natalii Nykiel wykonała Jowita, ale nie udało się jej przekonać żadnego z Trenerów do odwrócenia się. Kalina de Roover brała udział w belgijskim "The Voice" i doszła tam do etapu Bitew. Na Przesłuchaniach w ciemno w Polsce wykonała "Thank u, Next" Ariany Grande przekonała do siebie Kamila Bednarka.

Żaden z Trenerów nie odwrócił się podczas występu Dominika Niklasa, który zaśpieał "Marry You" Bruno Marsa. W ostatniej chwili odwrócili się Tomson i Baron podczas występu Jakuba Deki, który wykonał "Bad Day".

Margaret odwróciła się po pierwszych dźwiękach śpiewu Agnieszki Smoleń, która wykonała "Love Me Anyway** Pink. Do końca jej występu odwrócili się wszyscy Trenerzy, a wokalistka zdecydowała się dołączyć do Tomsona i Barona.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×