"The Voice of Poland 10". Patryk Żywczyk podbije serca trenerów! Chłopak przejdzie drogę z domu dziecka do wielkiej kariery? [WIDEO]

Przed nami kolejne przesłuchania w ciemno w programie "The Voice of Poland"! Jednym z nowych uczestników będzie 23-letni Patryk Żywczyk! Czy młody wokalista zachwyci Trenerów? Zobacz jego występ!

Multimedia

"The Voice of Poland" w każdą sobotę o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W drużynach Trenerów z programu "The Voice of Poland" pojawiły się już pierwsze nazwiska, lecz to dopiero początek emocji! Przed nami kolejne przesłuchania w ciemno! Czy Margaret, Kamilowi Bednarkowi, Michałowi Szpakowi oraz Baronowi i Tomsonowi uda się wyłowić kolejne perełki?

Niespełniona miłość Margaret na Przesłuchaniach w ciemno! Tadeusz Seibert przejdzie dalej? Zobacz więcej

Jedną z takich perełek będzie z pewnością Patryk Żywczyk, 23-latek z z Pisza, niewielkiej miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim. Zobaczcie koniecznie fragment jego niezwykłego występu:

Muzyka jest jego pasją od najmłodszych lat, a miłość do niej zaszczepiła w nim mama, która całkowicie odmieniła życie Patryka. Kobieta wyciągnęła go z domu dziecka, gdy Patryk miał trzy lata. Od tego czasu jest najważniejszą osobą w jego życiu:

Mama wyciągnęła mnie z domu dziecka. Mimo że mam 23 lata, wszystko było 20 lat temu, mam przed oczami budynek, miejsce, z którego mama mnie wyciągnęła. Dalej pamiętam uśmiech, który mama mi podarowała, wtedy, kiedy stanęła przy moim łóżku.

Uczestnik zaśpiewał osobistą piosenkę Kamila Bednarka. Jak zareagował Trener?Zobacz więcej

Muzyka już dziś jest dla Patyka głównym źródłem utrzymania. Pisze on tekstu i komponuje utwory dla różnych artystów, ale sam jeszcze nie miał okazji pokazać się przed dużą publicznością. Żywczyk zaśpiewa piosenkę "Way Down We Go” z repertuaru KALEO. Jest ona doskonale znana fanom seriali z soundracku do kultowego już "The Suits" z Gabrielem Machtem i Patrickem J. Adamsem w rolach głównych.

Czy udział w "The Voice of Poland" okaże się drogą do sukcesu? Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść Patryk Żywczyk? Tego dowiemy się już dziś wieczorem!

Kamil Bednarek zamierza wygrać program? To, że był w "Mam talent" pomoże mu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×