"The Voice of Poland 10". Tadeusz Seibert czuł się faworytem? Pogodził się z porażką?

Tadeusz Seibert przez wielu określany był mianem faworyta programu "The Voice of Poland 10", jednak rzeczywistość okazała się zgoła inna i uzdolniony wokalista musiał zadowolić się trzecim miejscem. Jakie zdanie na ten temat ma sam Tadzik?

Multimedia

Nigdy nie czułem się faworytem! Zawsze to powtarzałem. Po prostu robiłem to co kocham! - powiedział nam Tadeusz Seibert w krótkiej rozmowie. Przyznajemy, że skromność jaka z niego bije robi ogromne wrażenie.

Jurorzy i uczestnicy komentują wyniki programu. Tadzik wyjaśnia, czy finał był ustawiony!Zobacz więcej

Chociaż Tadzik przyznaje, że nie czuł się faworytem, to jednak wielu widzów przyznaje, że to właśnie on i Alicja najlepiej zaprezentowali się podczas finału "The Voice of Poland 10". Zgadzacie się z tym?

KIM JEST TADEUSZ SEIBERT?

Największą pasją Tadeusza Seiberta jest śpiewanie. Kiedy sam nie śpiewa, uczy innych w ramach swojej autorskiej szkoły wokalnej. W wolnym czasie koncertuje ze swoim autorskim materiałem, a jego kolejnym marzeniem jest wydanie debiutanckiej płyty.

Dzięki obszernej kolekcji płyt winylowych swojego ojca od dzieciństwa miał styczność z różnymi gatunkami muzycznymi. Dzisiaj sam kolekcjonuje winyle, a do swoich inspiracji muzycznych zalicza takich artystów jak Phil Collins, Michael Jackson, James Brown, Stevie Wonder czy Freddie Mercury.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×