"The Voice of Poland 10". Wiktoria Gąsiewska o współpracy z Adamem Zdrójkowskim! Będą wspierać uczestników w studio?

Wiktoria Gąsiewska zadebiutowała u boku Adama Zdrójkowskiego w 10. edycji "The Voice of Poland". Para wręczała zaproszenia do programu uczestnikom z całej Polski. Czy ulubieńcy nastolatków pojawią się też w odcinkach na żywo? Wiktoria Gąsiewska opowiedziała nam o swojej roli w "The Voice of Poland".

Multimedia

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Młodzi aktorzy robią zawrotną karierę, a teraz mogą się pochwalić się kolejnym zawodowym sukcesem! Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zostali współprowadzącymi dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”.

Bardzo fajne doświadczenie [...] Ja się świetnie bawiłam z Adasiem na wyjazdach. Wspaniałych uczestników spotkaliśmy - powiedziała w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Wiktoria Gąsiewska.

Adam Zdrójkowski kolejnym prowadzącym show! Pojawi się też ktoś jeszcze…Zobacz więcej

Czy ulubieńcy nastolatków po przygodzie wyjazdowej w "The Voice of Poland" pojawią się też w odcinkach na żywo? Wiktoria Gąsiewska ujawniła, że jej ukochany wprowadził ją w świat wielkiej machiny, jaką jest muzyczne show TVP, ale na wręczaniu zaproszeń do programu jej przygoda się nie skończy.

W jakiej jeszcze roli zobaczymy wkrótce młodą aktorkę? Posłuchajcie, co nam zdradziła!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×