"The Voice of Poland 10". Zwyciężczyni "Hit Hit Hurra!" - Alicja Szemplińska - na Przesłuchaniach w ciemno! Pamiętacie ją?

Alicja Szemplińska wygrała muzyczny show "Hit Hit Hurra!" w 2014 roku. Po czterech latach od zwycięstwa, młoda wokalistka zaśpiewa na scenie w dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland".

Multimedia

"The Voice of Poland" od soboty, 7.09.2019 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

- Alicja, chciałabym, żebyś była moją córką - wyznała jej wzruszona Edyta Górniak w finałowym odcinku "Hit Hit Hurra!", w którym 14-letnia wówczas Alicja Szemplińska brawurowo wykonała utwór Beyonce "Listen" i, decyzją widzów, wygrała cały show!

Finał z ostrymi komentarzami jurorów! Kto wygrał talent show Telewizji Polskiej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po wygranej w programie Alicja postanowiła skupić się na nauce i szlifowaniu wokalnych umiejętności, m.in. pod okiem Setha Riggsa, trenera wokalnego samego Michaela Jacksona. To właśnie warsztaty u jednego z najbardziej cenionych nauczycieli śpiewu w Los Angeles Alicja otrzymała jako nagrodę specjalną jury "Hit Hit Hurra!".

Odmieniona i pełnoletnia już Alicja pojawiła się na Przesłuchaniach w ciemno 10. edycji "The Voice of Poland" i wykonała "Scars to Your Beautiful", którą w oryginale śpiewa Alessia Cara. Wystarczyło zaledwie kilka taktów, aby Kamil Bednarek, jako pierwszy, wcisnął czerwony przycisk obracający fotel. Tuż po nim, odwrócili się pozostali muzycy.

Kamil Bednarek zamierza wygrać program? To, że był w "Mam talent" pomoże mu?Zobacz więcej

Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść Alicja Szemplińska? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Przypominamy, że w najbliższą sobotę fanów dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" czeka prawdziwa muzyczna uczta - zobaczymy aż trzy odcinki programu, w którym trenerami są Michał Szpak, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz debiutujący w tej roli Margaret i Kamil Bednarek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tom (gość)

    Kocham Ale ❤️

    07.09.2019 11:02
  • Anonim (gość)

    Alicja ma 17 lat i jest uczennica 2 klasy liceum!

    06.09.2019 17:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×