"The Voice of Poland 11". Doda zamiast Margaret w "The Voice"? Chce tego produkcja programu, ale TVP się nie zgadza?

Doda zostanie jurorką w 11. edycji "The Voice of Poland"? Wokalistka wdała się w dyskusję ze swoimi fanami - w jednym z komentarzy przyznała nawet, że produkcja programu chciałaby ją obsadzić w fotelu Trenerki, ale TVP się na to nie zgadza!

Multimedia

Zmiany w składzie jurorskim 11. edycji "The Voice of Poland" są już pewne. Po tym, jak Margaret poinformowała, że nie chce współpracować z Telewizją Polską, ożywili się fani Dody, którzy widzieliby ją w roli Trenerki w popularnym show.

Doda cieszy się, że powstaje talent show dla seniorów! Chciałaby zostać ich Trenerką?Zobacz więcej

Przypominamy, że Doda była już jurorką w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Niepokorna wokalistka miała wtedy 22 lata. Teraz już jako dojrzała kobieta, Doda jest gotowa wrócić do telewizji, oceniać muzyczne talenty i pomóc zrobić super oglądalność. Wokalistka twierdzi jednak, że jej udział w show ma blokować Jacek Kurski i jego żona.

O wszystkim decyduje Kurski, a raczej prywatne uprzedzenia jego żony - zasugerowała w jednym z komentarzy na Instagramie wokalistka.

Dorota Rabczewska-Stępień dodała również, że produkcja programu "The Voice of Poland" jest na "tak", ale TVP się nie zgadza.

The voice chce mnie na trenera ,Tvp się nie zgadza - napisała Doda.

Po tym wyznaniu fani Dody ruszyli do akcji.

Niech każdy wchodzi na stronę www.tvp.pl/kontakt i klika w główne anteny TVP, i wypełnia fomularz, w którym pisze, że chce Dorotę "Dodę" Rabczewską na trenera "The Voice of Poland". Nie ma limitu, można wysyłać, ile się chce formularzy, tylko trzeba odświeżać stronę po wysłaniu formularza.

Czy Jacek Kurski się ugnie i Doda zasiądzie zamiast Margaret w fotelu "The Voice"? Przekonamy się już wkrótce.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Renault (gość)

  Kobieta ktora latala z nozem za bylym bo ja kopnal w du.....chce brac udzial w The Voice Kids hahaha ale bedzie zabawa

  03.06.2020 11:09
 • Gonzo (gość)

  Rude są wredne, ale czaem mają racje. A najlepszy był Nergal, Marek. Dodać Chylińską i Anje Ortodox. BOMBA! No chyba Rabczewską z Negralem, działo by się, ciekawe czy byłby taki cwany i pokazał ten "mezalians umysłowy" . Ale wtedy sedno programu by się wypaczyło. Bo gwiazdami mają być ci z castingu.

  31.05.2020 15:05
 • Gonzo (gość)

  Rude są wredne, ale czaem mają racje. A najlepszy był Nergal, Marek. Dodać Chylińską i Anje Ortodox. BOMBA! No chyba Rabczewską z Negralem, działo by się, ciekawe czy byłby taki cwany i pokazał ten "mezalians umysłowy" . Ale wtedy sedno programu by się wypaczyło. Bo gwiazdami mają być ci z castingu.

  31.05.2020 15:04
 • Ruda (gość)

  Fanie dosi, czytaj ze zrozumieniem, nie napisałam ze doda napisała ten komentarz😂 , tylko o zonie kurskiego. Co już koniec "stop nienawiści"? Co to za podjudzanie na żonke Kurskiego? Cicho bądź ty, bo odzywając się psujesz tylko opinie fanom dody. I po co ona miałaby być w jury? Żeby obrażać ludzi? Upokarzać? Z tego jest znana. Nie zaprzeczysz😁.

  31.05.2020 14:56
 • Fan Doroty Dody Rabczewskiej (gość)

  Wcale że nie, doda nikogo nie namawiała, fani sami chcieli, bo to ja fan napisałem ten komentarz o formularzach. Jak nie wiesz to siedź cicho.

  31.05.2020 14:49
 • Ruda (gość)

  Naprawdę? Wkrecila w to bagno zone kurskiego?jak smie. I swoich fanow podjudza. A najlepsze jest to ze wysylaja formularze kilka razy.......doda znowu wyzebra udzial?

  31.05.2020 13:45

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×