"The Voice of Poland 11". Edyta Górniak zamiast Margaret w "The Voice"? Zrezygnuje z "The Voice Kids"?

Edyta Górniak jest ponoć faworytką wyścigu po fotel Trenerki 11. edycji "The Voice of Poland". Diwa może zająć miejsce Margaret, która zrezygnowała z dalszego udziału w muzycznym show.

Multimedia

Edyta Górniak w "The Voice of Poland"

Edyta Górniak już trzykrotnie zasiadała w fotelu Trenerki "The Voice of Poland”. Piosenkarka byłą jurorką w trzeciej, piątej i szóstej edycji programu. Niestety, żadnemu z jej podopiecznych nie udało się wygrać muzycznego show.

Inaczej było w "The Voice Kids". Edyta Górniak wygrała 1. edycję dziecięcego talent show - jej podopieczną była wtedy Roksana Węgiel, która obecnie jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia.

Edyta Górniak zamiast Margaret w 11. edycji "The Voice of Poland"?

Na początku czerwca br. w mediach pojawiła się informacja o tym, że Edyta Górniak rozważa powrót do dorosłego "The Voice'a". Jak donosi Super Express, diwa jest ponoć faworytką wyścigu po fotel Trenerki. Edyta Górniak maiłaby zająć miejsce Margaret, która po 10. edycji zrezygnowała z jurorowania wbijając przy tym szpilę TVP.

Margaret odchodzi z programu! Wokalistka nie chce dłużej współpracować z Telewizją PolskąZobacz więcej

Po tym, jak z programem rozstała się Margaret, produkcja prowadzi rozmowy z potencjalnymi jurorami tak zwanego "dużego" Voice'a. Najbardziej zaawansowane są obecnie rozmowy z Edytą Górniak - to kwestia "przerzucania się papierami i dopinania ostatnich szczegółów", ale wszystko wskazuje na to, że strony lada chwila dojdą do porozumienia - dowiedział się Super Express.

Negocjacje w tej sprawie już trwają. Czy Edyta Górniak zrezygnuje z "The Voice Kids" na rzecz "The Voice'a" dla dorosłych? A może widzowie będą mogli oglądać ją w obu programach? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Po pierwsze Margaret nie była nawet brana pod uwagę do kolejnej edycji o czym ostatnio napisało TVP w oficjalnym oświadczeniu. Po drugie Edyta Górniak już od ponad dwóch lat nie jest jurorką dziecięcej wersji programu.

    04.06.2020 12:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×