"The Voice of Poland 11". Ewa Zawada prowadzi strefę TikTok w programie TVP! Kim jest młoda influencerka?

Za nami kolejny odcinek 11. edycji programu "The Voice of Poland". To dobry moment, aby przyjrzeć się bliżej Ewie Zawadzie, która w show TVP prowadzi strefę TikTok! Kim jest młoda influencerka?

Multimedia

EWA ZAWADA W "THE VOICE OF POLAND 11"

Program "The Voice of Poland" z edycji na edycję przechodzi metamorfozę i ewoluuje. Chociaż statystyczny widz Telewizji Polskiej może w ogóle nie wiedzieć, czym jest TikTok, tak produkcja "The Voice of Poland" musi trzymać rękę na pulsie i znać się na najnowszych trendach.

Zdaniem wielu, TikTok to nowy Instagram, więc nic dziwnego, że medium, którego głównymi odbiorcami są dzieci i młodzież, zaczyna przebijać się także do obszaru mediów tradycyjnych. Tego nie da się uniknąć, tym bardziej, że w "The Voice of Poland" pojawiają się coraz młodsi uczestnicy. Dlatego TVP postawiła na promocję "The Voice of Poland" również na TikToku!

Oto finaliści 11. edycji! Na kogo postawili Trenerzy?Zobacz więcej

Prowadzącą strefę TikTok w "The Voice of Poland 11" jest Ewa Zawada, 22-latka, która sama zaznacza, że znajduje się w TOP 10 najpopularniejszych tiktokerów w Polsce. Na TikToku obserwuje ją ponad 4 miliony ludzi! Takie liczby robią wrażenie. Dodatkowo Ewa Zawada wie, jak monetyzować swoją internetową popularność, więc organizuje... szkolenia z popularności w sieci, które oczywiście do najtańszych nie należą.

OGLĄDAJ programy rozrywkowe ONLINE w TVP VOD

Jak myślicie, Ewa Zawada na dłużej zostanie w TVP czy to tylko chwilowy "romans" tiktokerki z publiczną telewizją?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pir (gość)

    Kolejny nadmuchany pustostan na krzywych nogach. Co się porobiło z facetami, że chcą na takie coś patrzeć ?

    12.11.2020 08:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×