"The Voice of Poland 11". Justyna Steczkowska wraca do programu! Zastąpi któregoś z Trenerów?

Justyna Steczkowska wraca do "The Voice of Poland"! Czy zastąpi kogoś w fotelu trenerskim? Ma przecież doświadczenie - była Trenerką w drugiej, czwartej i piątej edycji programu TVP2. Oto szczegóły!

Multimedia

"The Voice of Poland 11" w sobotę, 14.11.2020 o godz. 21:00 w TVP2! - sprawdź program tv

W pierwszym odcinku finałowym 11. edycji "The Voice of Poland" pojawi się Justyna Steczkowska, która była Trenerką w drugiej, czwartej i piątej edycji programu. I to właśnie ostatnia odsłona show, w której artystka zasiadła na obrotowym fotelu, okazała się szczęśliwa dla jednej z jej podopiecznych. Piątą edycję wygrała Aleksandra Nizio z drużyny Justyny.

Nowe zasady w odcinkach finałowych. Widzowie już nie będą decydować!Zobacz więcej

Tym razem wokalistka będzie gościem muzycznym - zaśpiewa swój najnowszy singiel "Miej odwagę". Przy okazji wizyty na planie Justyna Steczkowska poradziła wszystkim uczestnikom, jak budować karierę.

Najważniejsze, to ciężko pracować. Mieć dużo pozytywnych, dobrych myśli w sobie. Mieć wiarę, że masz coś do powiedzenia światu, że uda ci się mówić swoim własnym głosem. Jeśli chcesz mówić swoim własnym głosem na początek musisz go usłyszeć w sobie. Potem wiedzieć, jak powiedzieć innym o co ci chodzi. I na koniec znaleźć kogoś, kto pomoże zaprezentować światu to, co masz do powiedzenia i zrobi to w takiej formie, że świat się tobą zainteresuje. Bardzo dużo elementów musi się na to złożyć ale początkiem jesteś ty sam. Twoja wiara, wiedza, umiejętności.

Justyna zdradziła także, co było najtrudniejsze w byciu trenerką "The Voice of Poland".

W programie towarzyszyło mi mnóstwo emocji. Najczęściej były one bardzo pozytywne ale zdarzały się też te trudne. Gdy musiałam pożegnać któregoś z uczestników, zawsze płakałam. Trudno mówić cudownym i utalentowanym osobom, że ich przygoda z tym programem się skończyła. Tym bardziej, że emocjonalnie angażowałam się w ich rozwój muzyczny - wyznała Justyna Steczkowska.

OGLĄDAJ "The Voice of Poland" ONLINE w TVP VOD

Przypomnijmy, że przez najbliższe trzy odcinki finałowe to trenerzy będą decydować o tym, którzy uczestnicy przejdą do kolejnego odcinka a którzy będą musieli pożegnać się z programem.

Tiktokerka nową gwiazdą TVP! Kim jest młoda influencerka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mozart (gość)

    Powinna być Doda i Sylwia Grzeszczak do tego Piotr Cugowski i Michał Szpak w 12 edycji

    13.11.2020 11:12
  • Michał (gość)

    Wypierdolcie Edzie i Szpaka Z roli Treneròw i Niech W Ogòle Nie Wracają I dajcie Nowych Treneròw ???

    12.11.2020 21:46
  • Mila (gość)

    Szpak naraził się gdy protestował . Więc pewnie P.Steczkowska go zastąpi .

    12.11.2020 17:58
  • Mila (gość)

    Szpak naraził się gdy protestował . Więc pewnie P.Steczkowska go zastąpi .

    12.11.2020 17:58
  • Heniek (gość)

    Witam szanownych znawców sztuki wokalnej. Wiecie ile lat trzeba, aby wyszkolić zawodową piosenkarkę, zwaną artystką? 8 lat i ani dnia mniej. Tyle lat szkolono Christinę Aquilerę, żeby w wieku 18 lat zdobyła 6 nagród Grammy. Więc bawcię się programem i przymknijcie oko na wszelkie niedoskonałości

    12.11.2020 16:26
  • go (gość)

    tylko nie Steczkowska.Przecież ona wyje, a nie śpiewa. Osobiście uważam, że tylko Górniak jest profesjonalna, a panowie Szpak błazen, a ci dwaj to do cyrku na klauna sie nadają. Babcia Ula się stara, ale tak różnie to wychodzi.

    12.11.2020 16:12
  • Maszko (gość)

    Edzia na Ptaka i fruuuuuu

    12.11.2020 15:48
  • Minio (gość)

    Wspominam normalnych profesjonalnych jurorów ,Piasek,Piekarczyk,klasa sama w sobie ,teraz jedynie chłopacy trzymali klasę i Starsza Pani

    12.11.2020 15:23
  • Minio (gość)

    Wspominam normalnych profesjonalnych jurorów ,Piasek,Piekarczyk,klasa sama w sobie ,teraz jedynie chłopacy trzymali klasę i Starsza Pani

    12.11.2020 15:23
  • As (gość)

    Albo dur..a Edzia, albo Szpak który podpadł TVP. Chociaż i jazzmenka jest trochę drętwa. Najlepsi są chłopacy.

    12.11.2020 14:02
  • Mstia (gość)

    Koniecznie usunąć te znierówoważoną Edytę i wysłać ją na salową w szpitalu Covid .Szpak też nienormalny niech wygranie i to koniecznie.Edzia do szpitala a Szpak do lasu.Niech nie psują nam oglądalności.

    12.11.2020 14:00
  • Wiadomo że Edyta po tym jak się wypowiedziała na temat Plandemi (gość)

    I pisowska TV się jej pozbędą

    12.11.2020 12:22
  • Grazka (gość)

    Czy w Polsce ludzie są analfabetami? Jak się nie potrafi czytać ze zrozumieniem to najlepiej siedzieć cicho a nie się udzielać i pisać bzdury. Do podstawówki na naukę czytania.

    12.11.2020 12:02
  • Teresa (gość)

    Akurat uważam, że Szpak i Edzia to są profesjonaliści i perfekcjoniści w tym co robią. A że trochę ekscentryczni...no cóż artyści tak mają.

    12.11.2020 11:29
  • Teresa (gość)

    Akurat uważam, że Szpak i Edzia to są profesjonaliści i perfekcjoniści w tym co robią. A że trochę ekscentryczni...no cóż artyści tak mają.

    12.11.2020 11:27
  • Kuba. (gość)

    P. Edyta jest jedna z najlepszych wokalistek w Polsce. Niesamowity glos talent i warsztat. Szkoda, ze ten dar jest odwrotnie proporcjonalny do rozumu. Pani Edyto zycze zdrowia, a przede wszystkim, by nie dopadl Pani kowid. Ktorego nie ma.

    12.11.2020 11:09
  • :) (gość)

    Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Pani Justyna nikogo nie zastąpi, będzie tylko gościem muzycznym, wykona swój najnowszy singiel. Przeczytajcie do końca artykuł i dopiero komentujcie. Pozdrawiam.

    12.11.2020 10:45
  • Pan (gość)

    Niech wyleci ptak i edzia

    12.11.2020 10:44
  • Miki (gość)

    To czasy komuny brak słów

    12.11.2020 10:11
  • Arla (gość)

    Mam nadzieję że zastąpi Edzię.

    12.11.2020 09:15
NowszeStarsze