"The Voice of Poland 11". Krystian Ochman oczarował widzów swoim talentem! Zwycięzca najnowszej edycji polskiego "The Voice" jest wnukiem słynnego polskiego tenora!

Stało się! Najlepszy głos 11. edycji programu "The Voice of Poland" został wybrany i wiele wskazuje na to, że Krystian Ochman może odnieść jeszcze większy sukces niż jego poprzednicy! Jego najnowszy singiel już teraz jest przebojem!

Multimedia

Krystian Ochman, reprezentujący drużynę Michała Szpaka, okazał się zwycięzcą programu "The Voice of Poland 11" i już teraz widać, że młody wokalista ma w rękach wszelkie atuty, aby stać się jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce!

Najnowszy singiel Krystiana Ochmana pt. "Światłocienie", za którego kompozycję odpowiada hiphopowy producent @atutowy, już teraz jest hitem! Piosenka ta w wersji studyjnej, chociaż jeszcze nie powstał do niej teledysk, na portalu YouTube została odsłuchana 116 tysięcy razy! A czujemy, że licznik wykręci jeszcze większe cyferki! Przy okazji dodajmy do tego, że nagranie wykonania utworu na scenie "The Voice of Poland" ma na swoim koncie ponad 673 tysięce wyświetleń! To robi wrażenie.

Znamy zwycięzcę 11. edycji! Kto jest Najlepszym Głosem w Polsce? Który trener triumfował?Zobacz więcej

Krystian Ochman ma 20 lat i urodził się oraz wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Dziadkiem Krystiana jest słynny polski tenor Wiesław Ochman.

Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Dziadek po wysłuchaniu tego występu zaproponował mu studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. Dziadek jest dla Krystiana wzorem do naśladowania i idolem. Udział w programie "The Voice" Krystian traktuje jak swój "big break" – wielką szansę, którą ma zamiar wykorzystać. Mocno wierzy w to, że sukces osiąga się przede wszystkim ciężką pracą.

Jak myślicie, Krystian Ochman zrobi wielką karierę? My trzymamy kciuki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Zofia (gość)

  Świetny głos

  19.12.2020 15:32
 • gosia (gość)

  Cudowny głos i wykonanie swiatowa kariera

  09.12.2020 21:28
 • izka (gość)

  Krystian wspaniały głos, a Tata Krystiana - Maciej Ochman był keybordzistą w pierwszym składzie zespołu "Róże Europy"

  09.12.2020 11:43
 • Maria (gość)

  Wspaniały głos! Niezwykła skromność! Gratulacje!

  08.12.2020 21:18
 • Magda (gość)

  Wspaniały głos jestem pod wrażeniem i jestem pewna, Krystian zrobi światową karierę. Po jego pierwszym występie wiedziałam że wygra ten program.

  08.12.2020 17:49
 • Natalia (gość)

  Nawet odrobinę mnie nie zachwyca

  08.12.2020 12:08
 • Maria (gość)

  Z calym szacunkiem kto wymysla bzdury, ze jest to najlepszy głos ze wszystkich edycji. Nie zrobi furory. Trochę będzie szumu wokół jego osoby i jak wielu odejdzie w niebyt czego mu nie życzę.

  08.12.2020 08:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×