"The Voice of Poland 11". Michał Matuszewski z drużyny Urszuli Dudziak musiał odejść z powodu koronawirusa! Martyna Zygadło wraca do programu!

W najbliższą sobotę startują odcinki finałowe jedenastej edycji muzycznego talent show TVP2. W programie nie zobaczymy jednak Michała Matuszewskiego. Zobaczcie, co się stało!

Multimedia

"The Voice of Poland 11" LIVE 1. w sobotę, 14.11.2020 o godz. 21:00 w TVP2! - sprawdź program tv

MICHAŁ MATUSZEWSKI ODCHODZI Z "THE VOICE OF POLAND 11"! MARTYNA ZYGADŁO WRACA DO PROGRAMU!

Już podczas Przesłuchań w Ciemno, kiedy Michał Matuszewski zaśpiewał utwór „Zacznij od Bacha” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, był uznawany za lidera w walce o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce jedenastej edycji „The Voice of Poland”. Po spektakularnych występach w Bitwach i w Nokaucie Michałowi udało się zakwalifikować do odcinków finałowych. Niestety, u Michała Matuszewskiego wykryto koronawirusa. W związku z tym Michał nie mógł wziąć udziału w nagraniach pierwszego finałowego odcinka. Zgodnie z regulaminem do programu wróciła osoba z drużyny Urszuli Dudziak, która jako ostatnia odpadała w etapie Nokaut. Na miejsce Michała została przywrócona 17-latka z Woźnik pod Częstochową - Martyna Zygadło.

Justyna Steczkowska wraca do programu! Zastąpi któregoś z Trenerów?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Michał Matuszewski wychował się w Bieszczadach. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie pracuje jako muzykoterapeuta w Domu Pomocy Społecznej i prowadzi zajęcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Za pośrednictwem muzyki Michał buduje ze swoimi podopiecznymi nić zaufania, dzięki której ludzie zaczynają się otwierać i rozmawiać. Jego występy z Przesłuchań w Ciemno tylko na YouTube wyświetlono dotychczas ponad milion razy!

Martyna Zygadło jest laureatką wielu międzynarodowych konkursów piosenki, m.in.: w Bułgarii, trzykrotnie we Włoszech, we Francji, w Danii i na Malcie. W sobotnim odcinku Martyna zaśpiewa utwór „When You Believe” Mariah Carey i Whitney Houston.

OGLĄDAJ "The Voice of Poland" ONLINE w TVP VOD

W najbliższym odcinku finałowym na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewają:
z drużyny Urszula Dudziak - Jędrzej Skiba, Martyna Zygadło, Anna Malek i Sylwia Wysocka
z drużyny Edyty Górniak - Anna Gąsienica-Byrcyn, Marta Bielawska, Anna Nadkierniczna oraz Ignacy Błażejowski
z drużyny Michał Szpaka - Mikołaj Macioszczyk, Krystian Ochman, Wojciech Lechończak i Mateusz Psonak
z drużyny Tomsona i Barona - Natalia Szczypuła, Michał Bober, Adam Kalinowski a także Bartosz Utracki

Pierwszy finałowy odcinek już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2. Przypomnijmy, że decyzją trenerów z programem pożegnają się cztery osoby, po jednej z każdej drużyny. Kto to będzie? Odpowiedź już niebawem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aneta (gość)

    Współczuję panu Michałowi ale bardzo cieszę się że wróciła Martyna bo ona nie powinna ostatnio odpaść.

    13.11.2020 12:25
  • myszka07 (gość)

    To jest bardzo niesprawiedliwe, może to tylko przeziębienie i facet powinien wrócić do programu. Bardzo kibicowaliśmy Panu Michałowi i mamy nadzieję,że powróci do programu. (Taka sama sytuacja była w programie Top Model.

    12.11.2020 22:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×