"The Voice of Poland 11" odcinek 1. i 2. Wokaliści różnych gatunków muzycznych na pierwszych przesłuchaniach! Kto przeszedł do kolejnego etapu?

Pierwsze przesłuchania w ciemno za nami! Tym razem Trenerzy szukali talentów wśród mieszkańców Mazowsza, Małopolski i Podkarpacia. Czy znaleźli jakieś perełki? Sprawdź, co wydarzyło się w "The Voice of Poland"!

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 11. odcinki 1. i 2. Przesłuchania w ciemno - co się wydarzyło?

Jako pierwsza na scenie stanęła Natalia Szczypuła, która zaczynała od śpiewania gospel, a w "The Voice of Poland" zaśpiewała "Beautiful trauma" z repertuaru P!ink. Jej występ zachwycił Trenerów - odwróciła wszystkie fotele. - Wspaniale rytmicznie, wszystko się zgadza - oceniła zachwycona Urszula Dudziak i poprosiła uczestniczkę o zaśpiewanie jazzu na bis. Ostatecznie Natalia trafiła do drużyny Tomsona i Barona! Śpiewak operowy Kacper Grzelak zaprezentował się w utworze "Have you ever seen the rain" grupy Creedence Clearwater Revival. Niestety nikt się nie odwrócił.

Urszula Dudziak wdała się w dyskusję z Michałem Szpakiem! "Michał nie ma racji"Zobacz więcej

Krystian Ochman urodził się w Ameryce, a jego dziadek to Wiesław Ochman, znany śpiewak operowy. W "The Voice of Poland" zaśpiewał "Beneath your beautiful" z repertuaru Labrinth i Emeli Sandé. Odwrócił fotele Michała Szpaka i Edyty Górniak. - Miałem takie ciarki, jak ty śpiewałeś. (...) Takich ludzi, jak ty szukamy tutaj - zachwycał się Michał Szpak. Krystian wybrał drużynę Michała! Następnie poznaliśmy Annę Nadkierniczną, nauczycielkę gry na gitarze. Zaśpiewała "Ostatni" Edyty Bartosiewicz. Ostatecznie odwróciła się tylko Edyta Górniak i to ona ma Annę w swojej grupie!

Maja Mędrek zaśpiewała "Love on the brain" Rihanny. Odwróciła fotel Urszuli Dudziak oraz Tomsona i Barona. - Twój głos jest bardzo oryginalny. (...) Masz niezwykły potencjał - powiedziała po występie Urszula. Maja zdecydowała się dołączyć do drużyny Urszuli Dudziak! Potem na scenie stanął Mikołaj Macioszczyk, który próbował swoich sił w zeszłej edycji, ale odpadł przed live'ami. Zaśpiewał "In my blood" z repertuaru Shawna Mendesa. Odwrócił wszystkie fotele! Na bis wykonał swój autorski utwór. - Jestem pod wielkim wrażeniem twojego wokalu, bo jest bardzo charakterystyczny, a nie zmanierowany - oceniła Edyta Górniak. - Podejrzewam, że potrafisz zaśpiewać wszystko - dodała Urszula Dudziak. Mikołaj wybrał jednak drużynę Michała Szpaka!

Rodowita góralka Justyna Jarząbek zaśpiewała "Trudno mi się przyznać" Ani Dąbrowskiej. Odwróciła fotel Edyty Górniak oraz Michała Szpaka. - Jestem zauroczona. Zahipnotyzowałaś mnie - przyznała Edyta Górniak. Justyna trafiła jednak do grupy Michała Szpaka. 16-letni Ignacy Błażejowski wykonał "I see fire" Eda Sheerana. On także odwrócił fotele Edyty i Michała. - Śpiewałeś niezwykle dojrzale. Fantastyczne umiejętności - ocenił Michał. - Twój głos brzmi jak "The Voice of the world" - dodała Edyta. Ignacy dołączył do ekipy Edyty Górniak!

Michał Szpak podpadł Edycie Górniak! Jak teraz wyglądają ich relacje?Zobacz więcej

Operator żurawia Mateusz Wojkowski zdecydował się na "Send me an angel" grupy Scorpions. Odwrócił wszystkie fotele, ale nie mógł trafić do Edyty przez przycisk blokujący wciśnięty przez Barona. - Bardzo mi się podoba tembr twojego głosu - oceniła Urszula Dudziak. Mateusz w końcu wybrał drużynę chłopaków z Afromental. Inez Nguen Ngoc, której ojcem jest Wietnamczykiem zaśpiewała "Harder", które w oryginale wykonywali Jax Jones, Bebe Rexha. Żaden trener jednak nie odwrócił swojego fotela.

Mateusz Psonak przyjechał ze Szkocji, gdzie mieszka od kilku lat. Wykonał utwór "Have you ever seen the rain" grupy Creedence Clearwater Revival i odwrócił trzy fotele - Urszuli Dudziak, Edyty Górniak i Michała Szpaka. Na bis zaśpiewał piosenkę Dżemu. - Ty masz głos, który leczy, który koi - zachwycała się Urszula. - Bardzo dobrze wykonany numer - dodał Tomson. Mateusz wybrał drużynę Michała. Potem zobaczyliśmy muzykoterapeutę Michała Matuszewskiego w piosence "Zacznij od Bacha" Zbigniewa Wodeckiego. Odwrócił wszystkie fotele. Trenerzy długo o niego walczyli, ale Michał wybrał grupę Urszuli Dudziak!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×