"The Voice of Poland 11". Urszula Dudziak ocenia poziom tegorocznej edycji programu! Jędrzej Skiba sięgnie po zwycięstwo?

Już 5 grudnia, na antenie TVP 2, odbędzie się wielki finał 11. edycji programu "The Voice of Poland". Jakiś czas temu mieliśmy okazję porozmawiać z Urszulą Dudziak, którą poprosiliśmy o ocenę poziomu tegorocznej edycji show!

Multimedia

"The Voice of Poland 11" FINAŁ - w sobotę, 5 grudnia, o godzinie 21:00 na antenie TVP 2

Wielki finał programu "The Voice of Poland 11" już za moment! O zwycięstwo w tegorocznej edycji show walczą Anna Gąsienica-Byrcyn (drużyna Edyty Górniak), Krystian Ochman (drużyna Michała Szpaka), Jędrzej Skiba (drużyna Urszuli Dudziak) oraz Adam Kalinowski (drużyna Tomsona i Barona).

Ostatnie pojedynki przed wielkim finałem! Kto musiał pożegnać się z show na ostatniej prostej?Zobacz więcej

Kto z nich sięgnie po zwycięstwo? Tego jeszcze nie wiemy, ale o trudnościach w wyborze na wcześniejszych etapach programu opowiedziała nam Urszula Dudziak:

To jest bardzo trudno powiedzieć. Mam kogoś na myśli, ale bywa tak, że ktoś na próbie zaśpiewa genialnie, a potem w programie jest o wiele gorzej. Albo odwrotnie. Trudno przewidzieć co się stanie w tym bardzo ważnym, końcowym momencie.

Jednocześnie zapytaliśmy Urszulę Dudziak o to, jak ocenia poziom tegorocznej edycji "The Voice of Poland". Co nam powiedziała legendarna wokalistka? Sprawdźcie wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adrian86 (gość)

    Na tym etapie wszyscy uczestnicy są już wygranymi. Singel Jędrzeja ma wszystkie atuty, żeby stać się przebojem radiowym. Po programie sukces uczestników będzie zależał od tego, czy wokalista ma pomysł na siebie i na ile jest dojrzałym i w pełni ukształtowanym muzykiem. Jędrzej jak wiadomo od lat komponuje, aranżuje, jest wokalistą i instrumentalistą kompletnym to znaczy, że jest w stanie osiągnąć sukces poza programem.

    03.12.2020 11:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×