"The Voice of Poland 11". Wnuczka Grażyny Szapołowskiej chce zrobić karierę muzyczną! Jak ocenią ją trenerzy?

W sobotnim odcinku muzycznego show TVP2 pt. "The Voice of Poland 11" pojawi się jedna z najbardziej znanych polskich aktorek, Grażyna Szapołowska! Artystka będzie kibicować swojej wnuczce Karolinie, która chce zrobić karierę muzyczną! Jak ocenią ją trenerzy?

Multimedia

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w "The Voice of Poland"

Karolina Matej ma 20 lat i na co dzień mieszka w Warszawie. Jedną z jej najlepszych przyjaciółek jest sławna babcia Grażyna Szapołowska. To właśnie ikona polskiego kina najmocniej trzymała kciuki za wnuczkę na backstage’u „The Voice of Poland”.

Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko. Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom - opowiada o swojej relacji z babcią Karolina Matej.

Szalejąca Edyta Górniak i masa utalentowanych wokalistów! Kto przeszedł do kolejnego etapu?Zobacz więcej

Udział w „The Voice of Poland” to nie pierwsze spotkanie Karoliny z muzyką na ogólnopolską skalę. Uczestniczka muzycznego talent show TVP2 cztery lata temu nagrała utwór ze sławną babcią. Wspólna piosenka znalazła się na płycie Grażyny Szapołowskiej „Kochaj Mnie”. Tekst do utworu napisała mama Karoliny i córka Grażyny Szapołowskiej - reżyserka Katarzyna Jungowska.

Prosiłam Karolinę: - Błagam cię, pomóż mi. Zaśpiewaj ze mną - opowiada Grażyna Szapołowska.
Nie... - usłyszała w pierwszej chwili słynna aktorka.

Babci udało się jednak znaleźć sposób na wnuczkę. Jaki? Koniecznie zobaczcie nasze wideo!

W nowym odcinku „The Voice of Poland” Karolina Matej zaśpiewa utwór „Love Me Like You Do” z repertuaru Ellie Goulding. Czy trenerzy docenią talent muzyczny wnuczki Grażyny Szapołowskiej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Irena z Koszalina (gość)

  Bardzo ładna dziewczyna, ma coś z babci.Nie jest przemądrzała, spokojna i wie czego chce. Nie korzysta z sławy babci , jest anonimowa.Szkoda że nie dostała się do programu.Jest młoda i da radę następnym razem.

  28.09.2020 21:04
 • xyz (gość)

  lepsza babcia mimo swego wieku od wnuczki ktorej Bozia poskapiła urody

  25.09.2020 19:08
 • Gosc (gość)

  Szkoda ,ze nie odziedziczyła po swojej babci urody i sexapilu

  25.09.2020 16:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×