"The Voice of Poland 11". Wojciech Lechończak na Przesłuchaniach w ciemno. Zdradził, ile zarabia grając na ulicy!

Wojciech Lechończak na co dzień jest ulicznym grajkiem. W programie "The Voice of Poland" opowiedział o swojej pasji i zdradził, jakiego rzędu kwoty można zarobić podczas występów dla przechodniów.

Multimedia

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w ["The Voice of Poland"](

Wojtek ma 28 lat i pochodzi z Łeby. To właśnie tam rozpoczęła się jego przygoda z muzyką. Uczestnik sobotniego odcinka "The Voice of Poland" jest samoukiem - zarówno w kwestii śpiewu, jak i gry na gitarze. Obecnie mieszka we Wrocławiu, gdzie swoim talentem obdarowuje tamtejszych przechodniów. Podczas nagrań programu uczestnik zdradził, ile dziennie można zarobić podczas ulicznych koncertów.

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej chce zrobić karierę muzyczną! Jak ocenią ją trenerzy?Zobacz więcej

- W Polsce ludzie bardzo chętnie się zatrzymują. Nie wiedzą, jak bardzo są hojni. To się kumuluje w kwoty, za które można żyć, nie odmawiając sobie niczego. Jestem w stanie zarobić od 300 do 1500 złotych z dnia - zdradził uczestnik muzycznego talent show TVP2.

Do "The Voice of Poland" Wojtek "Cieniu" Lechończak zgłosił się, bo chciałby rozpocząć profesjonalną karierę muzyczną. Jego występ widzowie będą mogli obejrzeć już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 podczas kolejnych Przesłuchań w Ciemno.

Edyta Górniak i Urszula Dudziak ostro walczyły o wokalne talenty! Kto przeszedł dalej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×