"The Voice of Poland 11". Zmiana zasad w programie. Trenerzy skorzystają z nowych przycisków. Wyjaśniamy, do czego służą!

Będą zmiany w 11. edycji "The Voice of Poland". Podczas Przesłuchań w ciemno Trenerzy będą mieli do dyspozycji dodatkowe przyciski, które znane są z amerykańskiej wersji programu. Wyjaśniamy, do czego służą!

Multimedia

Nowe zasady w 11. edycji "The Voice of Poland"

Tomson i Baron, Michał Szpak, Urszula Dudziak i Edyta Górniak, czyli Trenerzy 11. edycji "The Voice of Poland" będą mieli do dyspozycji nowe przyciski. Podczas Przesłuchań w ciemno będą mogli skorzystać z rozwiązania, które znane jest już widzom amerykańskiej wersji "The Voice".

Przycisk blokady w 11. edycji "The Voice of Poland"

Każdy z Trenerów 11. edycji "The Voice of Poland" będzie mógł skorzystać z mechanizmu blokady innego Trenera (przed podjęciem decyzji innego Trenera o zaproszeniu uczestnika do swojej drużyny) – w takim przypadku Trener, względem którego przycisk blokady został użyty straci możliwość zaproszenia danego uczestnika do swojej drużyny. Każdy z Trenerów może skorzystać z mechanizmu blokady jeden raz.

Prezenterka "Pytania na śniadanie" dołącza do grona prowadzących 11. edycji show TVP2! Zobacz więcej

To nie jedyna zmiana, jaka czeka widzów w 11. edycji "The Voice of Poland". Jesienią muzyczny show będzie też emitowany o innej porze. "The Voice of Poland 11" będzie można oglądać na antenie Dwójki w soboty, od godz. 21:15, czyli zaraz po zakończeniu "Ameryka da się lubić", nowego formatu, który poprowadzi Ida Nowakowska.

Premiera "The Voice of Poland 11" już 12 września!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×