"The Voice of Poland 12". Michał Szpak odchodzi z programu! Jego miejsce zajmie Rafał Brzozowski?

Szykują się wielkie zmiany w 12. edycji programu "The Voice of Poland". Fani programu nie będą zadowoleni, ale z show odchodzi jeden z najlepiej ocenianych trenerów w jego historii, czyli Michał Szpak! Kto go zastąpi?

Multimedia

RAFAŁ BRZOZOWSKI ZASTĄPI MICHAŁA SZPAKA W "THE VOICE OF POLAND"?

Michał Szpak był gwarancją trenerskiej jakości w ostatnich czterech edycjach programu "The Voice of Poland", jednak jego udział w show TVP to już przeszłość. Popularny wokalista nie zasiądzie na trenerskim fotelu w 12. edycji "The Voice of Poland".

Dla fanów programu to z pewnością wielki zawód. Jak tylko pojawiły się pierwsze głosy, że kolejna edycja "The Voice of Poland" będzie realizowana bez Michała Szpaka, to od razu ruszyła giełda nazwisk, które mogłyby zastąpić popularnego wokalistę na trenerskim fotelu.

Michał Szpak już nie będzie trenerem? Kto może go zastąpić?Zobacz więcej

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, największą szansę do przejęcia trenerskiego fotela w "The Voice of Poland 12" ma... Rafał Brzozowski! To byłyby ciekawy eksperyment, szczególnie, że Brzozowski ostatnio był prowadzącym "The Voice Senior", a ponadto przecież jego kariera muzyczna rozwinęła się dzięki 1. edycji "The Voice of Poland", gdzie trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego.

Program "The Voice of Poland 12" na antenie TVP prawdopodobnie pojawi się jesienią. Myślicie, że Rafał Brzozowski sprawdzi się jako trener "The Voice of Poland"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • majka (gość)

    Szpak im nie odpowiadal. bo ma inne poglądy. To jest polski zaścianek. Brzozowski wszędzie sie wkupi, lizus.

    04.05.2021 21:08
  • Roman (gość)

    Nareszcze , dlaczego tak pozno ?

    04.05.2021 16:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×