"The Voice of Poland 13". Justyna Steczkowska zadała szyku w czerwonej sukni! Jaką trenerką będzie Lanberry?

Już od 3 września widzowie ponownie będą mieli okazję śledzić muzyczne losy uczestników programu "The Voice of Poland 13", w którym muzyka i talent grają dwie główne role. Za nami prezentacja trenerów i prowadzących nową edycję programu i przyznajemy, że Justyna Steczkowska w czerwonej sukni zadała szyku! Przy okazji dowiedzieliśmy się, jaką trenerką jest debiutująca w show Lanberry! Sprawdźcie.

Multimedia

"The Voice of Poland 13". Justyna Steczkowska zadała szyku w czerwonej sukni! Jaką trenerką będzie Lanberry?

"The Voice of Poland 13" nadchodzi wielkimi krokami! Odbiorcy będą mieli okazję oglądać zespół trenerów w nieco odmienionym składzie. Obok Justyny Steczkowskiej, Marka Piekarczyka i muzycznego duetu Tomsona i Barona, w roli jurorki i trenerki, zadebiutuje wokalistka i autorka tekstów - Lanberry. Gwiazda ma na swoim koncie mnóstwo muzycznych sukcesów. Była autorka tekstu piosenki "Anyone I want to be", oraz współtworzyła "Superhero", z którymi zarówno Roksana Węgiel, jak i Viki Gabor, zwyciężyły dwie edycje Konkursu Eurowizji dla Dzieci. Prężnie rozwija również swoją solową karierę, a niedawno światło dzienne ujrzał jej najnowszy utwór pt. "Liść". Jak się jednak okazuje, nie jest to jej pierwsze spotkanie ze słynną sceną w programie "The Voice of Poland". W 2013 roku startowała bowiem jako jedna z uczestniczek, a niespełna 10 lat później zasiądzie na jurorskim fotelu!

Ta rola dostarcza mi prawdziwego kalejdoskopu emocji. Jestem wdzięczna za to, że mogę być w tym miejscu. Historia zatoczyła koło, niespełna 10 lat temu stałam po tej drugiej stronie sceny, niestety nie udało mi się wygrać. Moja historia pokazuje jednak, że działając z wielką determinacją i konsekwencją możemy spełniać swoje marzenia - skomentowała Lanberry.

Małgorzata Tomaszewska zastąpi Martę Manowską! Wielkie zmiany w TVP!Zobacz więcej

Lanberry jest naprawdę świetną trenerką. Od pierwszych dni, zauważyliśmy, że ma z wszystkimi jurorami wiele wspólnego. Połączyła nas wspólna estetyka, poczucie humoru i profesjonalizm - pracę nowej trenerki komentuje Baron.

Zmiany w panelu jurorskim to jednak nie jedyne zaskoczenie, które czeka na widzów 13. Edycji muzycznego show. Przyszłe gwiazdy polskiej sceny, zaprezentują swoje talenty w całkowicie odmienionej odsłonie studia! Kilometry taśm ledowych i tysiące punktów świetlnych sprawiają, że zarówno artyści, jak i jurorzy czują się na planie programu, niczym na jednej z największych światowych scen.

Mamy kosmiczne, spektakularne profesjonalne studio. Rozmawiałem z producentką holenderskiego formatu naszego programu i również była nim zachwycona - mówi Baron.

Świetlne atrakcje bez wątpienia również widzom dostarczą doznań wizualnych, jakich we wcześniejszych edycjach muzycznego show, jeszcze nie było. Oprócz zmian w oświetleniu, zmniejszona została również odległość między trenerami, uczestnikami i publicznością.

Aleksandra Linda już tak nie wygląda! Córka Bogusława Lindy diametralnie zmieniła wygląd!Zobacz więcej

Teraz widownię i scenę dzielą tylko schody. To może komuś pomóc w pokonaniu tremy, ale również może zadziałać deprymująco na uczestników- ocenia Małgorzata Tomaszewska, jedna z prowadzących programu.

Niezwykła, niemal rodzinna atmosfera panująca na planie programu po raz kolejny przyciągnęła ogromną liczbę kandydatów na przyszłych wokalistów muzycznej sceny. Jest wielkie zainteresowanie wśród uczestników. Jeśli mielibyśmy przesłuchać każdego, kto wysłał zgłoszenie, myślę, że zajęłoby nam to co najmniej rok - z uśmiechem mówi Małgorzata Tomaszewska. 13. Edycję talent show poprowadzą Tomasz Kammel, Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska.

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Chris (gość)

    A ja mogę oderwać wzrok od Steczkowskiej i nic mi nie jest.

    13.08.2022 15:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×