"The Voice of Poland 13". Nie tylko nowa jurorka! Widzowie muszą przygotować się na kolejne zmiany. Będą zachwyceni!

13. edycja muzycznego talent show TVP2 startuje już 3 września w zupełnie nowej, zaawansowanej technologicznie scenografii. Ta rewolucja sprawi, że studio stanie się tym samym najnowocześniejszym takim obiektem w Polsce! Ponad 600 mkw. ekranów LED, ponad kilometr taśm ledowych, 14 kamer... Będzie co oglądać!

Multimedia

Nowe studio "The Voice of Poland" skróci dystans i zwiększy emocje!

Już od 3 września widzowie śledzący losy uczestników programu, będą mogli odkrywać nowe muzyczne talenty w całkowicie nowych przestrzeniach. Studia najnowszej edycji "The Voice of Poland" zostały zbudowane na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych i są naszpikowane najnowszymi osiągnięciami technologicznymi.

Cieszę się, że po 12 edycjach udało się całkowicie odmienić studio "The Voice". Nowym charakterystycznym elementem jest okrągła scena. Dzięki zaawansowanej technologii, którą obecnie dysponujemy, będziemy mogli zmieniać naszą scenę w zależności od etapu programu. Każdy z nich będzie różnił się od siebie i będzie wyjątkowy. Umożliwi to nam również jeszcze mocniejsze zróżnicowanie "The Voice of Poland" od "The Voice Senior" i "The Voice Kids" - mówi Rinke Rooyens z Rochstar, producent i reżyser programów z rodziny "The Voice".

Nawet na wakacjach nie zapomina o fanach! Tak "królowa" wypoczywa we WłoszechZobacz więcej

Nowe studio "The Voice"

Scena muzycznego talent show Dwójki została obudowana ekranami LED o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych. Łączna długość scenicznej konstrukcji aluminiowej, na której zainstalowano sprzęt, wynosi tysiąc metrów! Ponad 1800 punktów świetlnych i 1,2 kilometra taśm ledowych mają zapewnić widzom doznania wizualne, jakich w polskiej telewizji dotąd nie było. Całkowicie zautomatyzowana scenografia z elementami, które dzięki mapowaniu stają się dodatkowymi ekranami wyświetlającymi projekcje jest połączona ze sobą kablami o łącznej długości 30 kilometrów! Występy uczestników 13. edycji "The Voice of Poland" śledzić będzie 14 kamer, aby w jak najdrobniejszym szczególe oddać atmosferę panującą w studiu telewizyjnym.

W najnowszej edycji zdecydowaliśmy się zmniejszyć odległość uczestników od trenerów, czego efektem z pewnością będą jeszcze większe emocje niż dotychczas. Niezmiennie w naszych programach najważniejszy jest talent, a nowa scena umożliwi jeszcze lepsze wydobycie go i zaprezentowanie milionom widzów na różnych płaszczyznach, nie tylko tej muzycznej - dodaje Rinke Rooyens.

Paolo Cozza kiedyś był ulubieńcem telewidzów. Jak wygląda i czym się dziś zajmuje sympatyczny Włoch? Zobacz więcej

Zupełnie nowe studio "The Voice of Poland" widzowie będą mogli oglądać w TVP 2 już od 3 września. Program poprowadzą Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. W roli trenerów zobaczymy Justynę Steczkowską, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

W nowych przestrzeniach realizowane będą także zdjęcia do czwartej edycji "The Voice Senior" oraz do nowego, szóstego już sezonu "The Voice Kids".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×