"The Voice of Poland" 22.11.2014. Zobacz, kto odpadł z programu! [WIDEO]

W programie pozostała dwunastka najlepszych wokalistów. Do kolejnego odcinka może jednak przejść tylko ośmioro z nich. Zobacz, kto tym razem odpadł z "The Voice of Poland"!

Multimedia

DRUŻYNA MARKA PIEKARCZYKA

Jako pierwsza wystąpiła Magdalena Paradziej. Piosenka "Aleja gwiazd" z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej sprawiła, że Magda usłyszała od jurorów wiele komplementów. Jej trener stwierdził, że przeszła bardzo długą drogę i pokazała to, czego nie umiała jeszcze kilka dni wcześniej. Tomasz Fridrych zaśpiewał "Summer of '96" Bryana Adamsa. - Bardzo fajne wykonanie - stwierdziła Justyna Steczkowska. Jako ostatnia na scenie pojawiła się Żaneta Łobudzka. Jej wykonanie utworu "Man! I feel like a Woman" zachwyciło Edytę Górniak, która stwierdziła, że było fantastycznie.

Po głosowaniu smsowym, do kolejnego odcinka przeszła Magdalena Paradziej. Marek Piekarczyk, który przed ogłoszeniem wyników zaśpiewał utwór "Nie widzę ciebie w swych marzeniach" zdecydował, że odpaść musi Tomasz Fridrych.

DRUŻYNA EDYTY GÓRNIAK

Jerzy Grzechnik wykonał utwór "Nie pytaj o Polskę" Grzegorza Ciechowskiego, czym zaimponował Markowi Piekarczykowi, który stwierdził, że Jerzemu udało się oderwać od pierwowzoru. Iga Kozacka zaśpiewała "Part time lover". - Stevie Wonder przejrzałby na oczy, gdyby usłyszał to wykonanie - powiedziała Justyna Steczkowska. Przemek Radziszewski zaprezentował piosenkę "Ostatni raz zatańczysz ze mną" Krzysztofa Krawczyka. Baron zauważył, że Przemek zaskakuje z odcinka na odcinek.

Trenerka grupy brawurowo wykonała utwór "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Następnie ogłoszono, że najwięcej głosów otrzymał Przemek Radziszewski. Edyta Górniak zdecydowała, że do kolejnego odcinka przejdzie Iga Kozacka. Odpadł Jerzy Grzechnik.

CZYTAJ TAKŻE: "THE VOICE OF POLAND" 15.11.2014. PIERWSZY ODCINEK LIVE! KTO PRZESZEDŁ DALEJ? [WIDEO+ZDJĘCIA] EDYTA GÓRNIAK POKAZAŁA OKŁADKĘ NOWEGO SINGLA - ZAŚPIEWA GO W "THE VOICE OF POLAND"?

DRUŻYNA TOMSONA I BARONA

Piosenkę "Love runs out" zespołu One Republic zaśpiewała Natalia Lubrano. - Totalny czad - oceniła Edyta Górniak. Baron zaznaczył, że Natalia jest gotowa, aby wygrać program. Sarsa Markiewicz wykonała utwór zespołu Portishead "Glory Box", czym zachwyciła Justynę Steczkowską i Edytę Górniak. "Jesteś wspaniała", "uwielbiam cię" - to tylko niektóre stwierdzenia, które usłyszała Sarsa. Ostatnia w drużynie zaprezentowała się Justyna Janik w piosence "Why don't love me" z repertuaru Beyonce. Edyta Górniak doceniła, że Justyna odważyła się zaśpiewać piosenkę wokalistki, która jest bardzo sprawna technicznie.

Na scenie pojawił się zespół Afromental, który zaśpiewał "Return of the Caveman". Z drużyny Barona i Tomsona do kolejnego odcinka głosami widzów przeszła Sarsa Markiewicz. Chłopaki wybrali Natalię Lubrano, a z programu odpadła Justyna Janik.

DRUŻYNA JUSTYNY STECZKOWSKIEJ

Kolejną rundę otworzyła Agnieszka Twardowska w piosence Cher "Strong enough", dzięki czemu pokazała zupełnie inną twarz niż dotychczas. Gracjan Kalandyk zaprezentował "Piosenkę do nieznajomej" Perfectu. Wykonanie to nie przypadło jednak do gustu Marka Piekarczyka, który nie potrafi zapomnieć o wykonaniu Grzegorza Markowskiego. Ola Nizio zaśpiewała "Set fire to the rain" z repertuaru Adele. - Bałam się, jak dowiedziałam się, że zaśpiewasz tę piosenkę, ale zrobiłaś to tak, że sama będziesz zachwycona, jak to obejrzysz - wskazała Edyta Górniak.

"To, co jest ci dane" zaśpiewała sama Justyna Steczkowska. Do kolejnego odcinka przeszli Aleksandra Nizio (głosy widzów) i Gracjan Kalandyk (decyzja trenerki). Z programu odpadła Agnieszka Twardowska.

W następnym odcinku walka o finał odbędzie się w drodze "cross bitew". W wyniku losowania, Marek Piekarczyk pierwszy wyznaczył skład takiej bitwy. Żaneta z jego grupy zaśpiewa przeciwko Gracjanowi z drużyny Justyny. Pozostałe duety poznamy za tydzień!

Komentarze

Skomentuj
  • fan (gość)

    Pani Justyna zachowała się bardzo nielojalnie - wybrała Agnieszce T. najtrudniejsze zadanie, oceniła potem , że A.T. zaśpiewała lepiej od Gracjana, ale idzie dalej z Gracjanem, który z odcinka na odcinek spisuje się coraz gorzej. Nie dziwota , że Piekarczyk bez namysłu wskazał go do bitwy z Żanetą. W tym programie jest po prostu deficyt jakości męskich głosów - dla facetów dziewczyny za wysoko zawiesiły poprzeczkę. Nie wystarczy śpiewać dobrze - trzeba być przy tym jeszcze oryginalnym.

    24.11.2014 19:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×