"The Voice of Poland". Adam Stachowiak przeszedł metamorfozę! W sieci ukazał się jego nowy singiel "Jesteś Wszystkim"

Adam Stachowiak był uczestnikiem 7. edycji "The Voice of Poland". Przez cztery lata jego życie bardzo się zmieniło, a on sam przeszedł ogromną metamorfozę. W sieci ukazał się jego nowy singiel "Jesteś Wszystkim"

Multimedia

Adama Stachowiaka z "The Voice of Poland" wydał nowy singiel

W 2016 r. Adam Stachowiak wzruszył i oczarował Polaków w 7. edycji "The Voice of Poland" wykonując autorską balladę pt. "Mamo". Klip do tego utworu obejrzały ponad 23 miliony ludzi w Internecie. W ciągu czterech lat Adam Stachowiak przeszedł ogromną metamorfozę - założył rodzinę, zapuścił włosy, prowadzi własną wytwórnię ABM Records, a do tego spodziewa się drugiego dziecka!

Adam Stachowiak zahipnotyzował Trenerów. Posłuchaj jego piosenki!Zobacz więcej

Stachowiak odpadł na etapie "Bitew", mimo to, w ciągu czterech lat od występu w programie, artysta zanotował wynik ponad 42 milionów wyświetleń w Internecie, zdobył Platynową Płytę za singiel "Mamo", znalazł się na 1. miejscu w AirPlay (liście najczęściej granych utworów w stacjach radiowych) oraz zagrał ponad 100 koncertów w całej Polsce.

Zapowiada się, że Adam chce otrzymać miano największego wygranego przegranego "The Voice of Poland". 23-latek nagrał właśnie teledysk do piosenki "Jesteś Wszystkim". Klip do utworu został opublikowany na YouTube i ma już ponad 100 tysięcy wyświetleń. Adam Stachowiak swoją ponadprzeciętną wrażliwością, dojrzałością i prawdziwymi emocjami z każdym kolejnym utworem oczarowuje Polaków i kradnie serca Pole.

W 2020 roku Stachowiak podjął decyzję o założeniu własnej wytwórni ABM Records, pod skrzydłami której wydaje swoje utwory. Pierwszy singiel "Dotrę Na Szczyt" w ciągu zaledwie dwóch tygodni od premiery dotarł do pierwszej dziesiątki w zestawieniu TOP 20 Vevo, przekroczył próg pół miliona wyświetleń oraz zakwalifikował się do konkursu "Debiuty" podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Adam Stachowiak po raz drugi zostanie ojcem! Wokalista przywita na świecie syna czy córkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×