"The Voice of Poland". Alicja Szemplińska prezentuje teledysk do piosenki "Gdzieś". Będzie hit?

Zwyciężczyni 10. edycji "The Voice of Poland" Alicja Szemplińska pokazuje swoją kolejną twarz! Nowy singiel i teledysk do utworu "Gdzieś" już dostępne!

Multimedia

Alicja Szemplińska z nową piosenką "Gdzieś"

Po zwycięstwie w 10. edycji programu "The Voice of Poland" wokalistka zadebiutowała z utworem "Prawie My", który przez jej fanów został przyjęty z ogromnym entuzjazmem. Po przekroczeniu bariery 5 milionów wyświetleń pod oficjalnym teledyskiem do tego singla, Alicja wygrała program "Szansa na Sukces Eurowizja 2020" ze swoim anglojęzycznym utworem "Empires" tym samym wygrywając przywilej reprezentowania Polski na tej prestiżowej, międzynarodowej imprezie.

Alicja Szemplińska komentuje odwołanie konkursu: "Spełnił się najgorszy scenariusz". Zaśpiewa w przyszłym roku?Zobacz więcej

Ze względu na sytuację w kraju i na świecie konkurs Eurowizja 2020 został odwołany, a Alicja ten czas wykorzystała na kreatywną pracę w studiu i dziś powraca ze swoim 3 singlem! Utwór "Gdzieś" jest metaforą poszukiwania swojego miejsca na świecie - gdziekolwiek i u boku kogokolwiek ono jest. To także pierwszy singiel, którego Artystka jest autorką wspólnie z Bogdanem Kondrackim i Karoliną Kozak.

Jak mówi sama Alicja: "Motyw poszukiwania od dawna jest obecny w sztuce i literaturze i zawsze w niej będzie, bo człowiek to istota poszukująca. Każdy z nas poszukuje swojego miejsca, które może być metaforą miłości, przyjaźni, rodziny i oczywiście szczęścia. 'Gdzieś' jest dla mnie piosenką wyjątkową. To moja wewnętrzna droga, pełna różnych emocji. Mocno wierzę, że każdy z nas był na tym etapie w swoim życiu i może się utożsamić z tym utworem".

Alicja Szemplińska niedoceniona przez fanów Eurowizji! Polska zdobyła zero punktów!Zobacz więcej

Do najnowszego singla przygotowany został teledysk, którego reżyserem jest Olga Czyżykiewicz, odpowiedzialna za klipy m.in. Natalii Nykiel czy Margaret. Wspólnie z Alicją, chciały w nim pokazać świat, w którym każdy ma prawo do swojego miejsca. Jest to obraz młodych kobiet o wyjątkowej, intrygującej i odbiegającej od okładkowego kanonu piękna urodzie. Na tle tętniącego życiem miasta historia nabiera barw i głębi, zachęcając słuchacza do refleksji nad poszukiwaniem swojego miejsca na ziemi. W klipie wystąpiła m. in. siostra Artystki – Ola.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×