"The Voice of Poland". Andrzej Piaseczny zrezygnował z udziału w show! Kto go zastąpi? [ZDJĘCIA]

W 9. edycji "The Voice of Poland" wśród Trenerów zabraknie Andrzeja Piasecznego. Wokalista zapowiedział jednak, że nie żegna się z programem na zawsze. Kto go zastąpi jesienią?

Multimedia

Andrzej Piaseczny czterokrotnie zasiadał w fotelu trenerskim "The Voice of Poland". Razem z Mateuszem Grędzińskim w 7. edycji wygrał program. Podjął już decyzję, czy ponownie weźmie udział w programie i powiedział o tym w wywiadzie dla magazynu szczecińskiego "Prestiż".

Andrzej Piaseczny z życzeniami dla Marty Gałuszewskiej [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W tym programie już także nie wystąpię, zrezygnowałem. Nie mówię jednak, że na zawsze. Kto wie – być może zabraknie widzom na jurorskim fotelu mnie i mojego specyficznego poczucia humoru. Wtedy zobaczymy co przyniesie życie.

Oznacza to, że Andrzej Piaseczny nie wystąpi w roli Trenera w nowej, 9. edycji "The Voice of Poland". Mówi się, że do programu ma wrócić Patrycja Markowska, która była Trenerką w 2. edycji. Przypomnijmy, że obok Piasecznego, w poprzedniej odsłonie show w fotelach trenerskich zasiadali: Maria Sadowska, Michał Szpak oraz Baron i Tomson.

Patrycja Markowska powróci do programu? Będzie nową Trenerką?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Andrzej Piaseczny o nowym singlu Mateusza Grędzińskiego

Komentarze

Skomentuj
  • Andrzej Piaseczny (gość)

    I kolejny trener który odchodzi! Czy wyście powariowali!!!!!!

    18.05.2018 20:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×