"The Voice of Poland". Babcia Barona trafiła w domu opieki. To ta sama placówka, gdzie przebywa Jerzy Połomski

Choć Baron należy do jednych z najpopularniejszych artystów w naszym kraju, to wciąż niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Okazuje się, że słynny muzyk może się pochwalić równie słynną babcią, która grała w wielu popularnych serialach. Według najnowszych medialnych doniesień, kobieta trafiła do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Multimedia

Babcia Barona trafiła w domu opieki w Skolimowie

Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie to wyjątkowe miejsce, gdzie znajduje się obecnie ok. 50 pensjonariuszy, którzy w przeszłości byli związani ze światem filmu lub estrady. To właśnie tam przebywa sławny piosenkarz Jerzy Połomski. Jak donosi "Super Express" do słynnej placówki trafiła właśnie Marlena Milwiw, która jest babcią znanego z roli trenera w "The Voice of Poland" Barona.

Pani Marlena ostatnio zamieszkała w naszym domu. To bardzo miła kobieta, która grała w wielu serialach oraz teatrach - wyznała "Super Expressowi" jedna z mieszkanek.

Jak się okazuje, Pani Marlena mimo 91 lat, jest w bardzo dobrej formie i świetnie się odnalazła w Skolimowie. Ponadto nie może narzekać na samotność. Jej wnuczek ma ją regularnie odwiedzać. Również sama miała już nawiązać nowe ośrodkowe znajomości.

Pan Baron często odwiedza swoją babcię. To lubiany muzyk - stwierdziła rozmówczyni "Super Expressu".

Pierwszy trener ujawniony! Wiadomo, kto dołączy do Barona i TomsonaZobacz więcej

Kim jest Marlena Milwiw?

Okazuje się, że babcia Barona, Marlena Milwiw, jest aktorką z imponującym CV. Artystka miała okazję występować w takich serialach jak: "Świat według Kiepskich", "Warto kochać", czy "Pierwsza miłość". Jej osoba pojawiała się również w kultowych polskich filmach. Widzowie mogli ją oglądać m.in. w "Oh, Karol", czy "Wyjście awaryjne".

Zobacz galerię

Grażyna Szapołowska pochwaliła się swoją wnuczką! Kobiety nie mogły się opędzić od fotoreporterówZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×