"The Voice of Poland". Baron i Tomson oceniają Trenerów różnych edycji. Teraz jest najlepszy skład?

Baron i Tomson pełnią rolę Trenerów "The Voice of Poland" już po raz 8.! Jak muzycy zespołu Afromental oceniają Trenerów z poprzednich edycji? Czy według nich teraz jest najlepszy skład?

Multimedia

"The Voice of Poland" - nowe odcinki w sobotę, 28.09.2019 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Baron i Tomson to Trenerzy "The Voice of Poland", których spośród wszystkich edycji show TVP2 w słynnych czerwonych fotelach mogliśmy oglądać najczęściej. Pojawili się w 8 z 10 dotychczasowych edycji. Jak oceniają swoich towarzyszy w poszczególnych odsłonach programu?

Kamil Bednarek oraz Baron i Tomson o tym, kto z kim kłócił się na planie!Zobacz więcej

Jak dotąd, obok Barona i Tomsona pojawili się: Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska i Michał Szpak. W jubileuszowej, 10. edycji do tego grona dołączyli także Margaret i Kamil Bednarek. - Takim wspólnym czynnikiem, który przez wszystkie edycje towarzyszyły nam, Trenerom, jest to, że wszyscy jesteśmy artystami i mamy podobną wrażliwość - wskazuje Aleksander Milwiw-Baron.

Muzycy z zespołu Afromental zaznaczają przy tym, że nowa edycja wyróżnia się tym, iż wszyscy Trenerzy są z tego samego pokolenia. To najmłodszy skład trenerski w historii polskiej odsłony "The Voice". Czy to oznacza, że najlepiej się w nim czują? Zobacz wideo!

Baranovski i Antek Smykiewicz ponownie na scenie! Jakie perełki wyłowili trenerzy? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×