"The Voice of Poland" Bitwy 11.10.2014. Kto przeszedł do kolejnego etapu? [WIDEO]

W "The Voice of Poland" rozpoczął się etap Bitew! Sprawdź, którzy uczestnicy spotkali się na ringu i kto przeszedł do następnego etapu.

Multimedia

Pierwszy odcinek etapu Bitew rozpoczął się spotkaniem na ringu trenerów - Edyty Górniak i Marka Piekarczyka, którzy zaśpiewali przebój "Co mi Panie dasz" Bajmu. Zobacz ich występ:

Na pierwszy ogień poszła drużyna Justyny Steczkowskiej. Trenerka wskazała do muzycznego starcia Michała Dudkiewicza i Dominika Dudzika, którzy zaśpiewali "Counting Stars" One Republic. Edyta Górniak powiedziała, że więcej szlachetności w śpiewie miał Michał. Baronowi nie podobał się występ duetu. Tomson podzielał zdanie Barona i dodał, że Dominik nie przebił się w tym utworze. Marek Piekarczyk postawił na Dominika, ponieważ dla trenera nie była to piosenka przeznaczona na scenę, a do zabawy, co pokazał Dominik. Justyna Steczkowska wybrała Michała Dudkiewicza.

Marek Piekarczyk do pierwszej bitwy wyznaczył Żanetę Łabudzką i Weronikę Bochat, dla których wybrał utwór "O mnie się nie martw" Kasi Sobczyk. W przygotowaniach do walki na ringu uczestniczkom pomogła Margaret, która wykonała tę piosenkę w serialu o tym samym tytule. Tomson i Baron przyznali, że było to doskonałe przedstawienie. Trenerzy docenili naturalność dziewczyn na scenie. Tomson nie chciał wybierać, zaś Baron postawiłby na Żanetę. Justyna Steczkowska również nie chciała się podjąć wyboru. Edyta Górniak przyznała, że nie przepada za tą piosenką i sama wykonałaby ten utwór bardziej groteskowo. Trenerka wybrałaby Żanetę. Marek Piekarczyk postawił na Żanetę Łobudzką.

CZYTAJ TAKŻE: BITWY "THE VOICE OF POLAND" - MICHAŁ DUDKIEWICZ I DOMINIK DUDZIK "LICZĄ GWIAZDY" [WIDEO] MARGARET NA PIERWSZEJ BITWIE "THE VOICE OF POLAND" [WIDEO]

W drużynie Tomsona i Barona na ringu spotkali się Łukasz Szczepanik i Maciej Zieliński, którzy zaśpiewali "It's Probably Me" Stinga i Erica Claptona. Duet bardzo podobał się Edycie Górniak. Trenerka była zachwycona barwami głosów obydwu uczestników, ale postawiłaby na Maćka, gdyby musiała wybierać. Justyna Steczkowska doceniła "góry" u Łukasza, ale zabrałaby ze sobą Maćka - tylko dlatego, że jej mąż ma tak samo na imię. Marek Piekarczyk nie chciał doradzać. Tomson i Baron wybrali Macieja Zielińskiego.

Justyna Steczkowska dokonała pierwszej kradzieży! Do jej drużyny dołączył Łukasz Szczepanik.

Edyta Górniak na ring wyznaczyła Marcina Molendowskiego i Alana Cyprysiaka, którzy zaśpiewali "The Way You Make Me Feel" Michaela Jacksona. Tomson i Baron doskonale bawili się na tym występie, ale każdy z panów postawił na innego uczestnika. Justyna Steczkowska nie mogła się zdecydować. Marcin Piekarczyk wybrałby Alana, bo był radosny i chciało się go słuchać. Edyta Górniak wybrała Marcina Molendowskiego.

Tomson i Baron, Justyna Steczkowska oraz Marek Piekarczyk postanowili ukraść Alana. Uczestnik zdecydował się dołączyć do drużyny Marka Piekarczyka.

Tomson i Baron wybrali pierwszy tercet na ring, który składał się z Justyny Zuby, Damiana Michalskiego i Agnieszki Szewczyk. Trio zaśpiewało "Help" The Beatles. Marek Piekarczyk ocenił, że Damian jest to zwierzę sceniczne i to na niego by postawił. Justyna Steczkowska nie chciała doradzać. Edyta Górniak zwróciła uwagę, że więcej charyzmy mieli Agnieszka i Damian. Tomson i Baron wybrali Damiana Michalskiego.

Do kolejnej walki Marek Piekarczyk wyznaczył Beatę Just i Magdalenę Paradziej, które zaśpiewały "Satisfaction" The Rolling Stones. Baron był zachwycony energią na scenie i podobała mu się zabawa w występie dziewczyn. Tomson i Baron wybraliby Magdę. Justynie Steczkowskiej podobało się wykonanie dziewczyn, a do dalszego etapu wzięłaby Magdę. Edyta Górniak także postawiłaby na Magdę. Marek Piekarczyk wybrał Magdalenę Paradziej.

[/b]CZYTAJ TAKŻE: TO KONIEC "THE VOICE OF POLAND"? JUSTYNA STECZKOWSKA, EDYTA GÓRNIAK I MAGDA MIELCARZ - KREACJE W THE VOICE OF POLAND [ZDJĘCIA]

W drużynie Edyty Górniak na ringu stanęły Marta Fedyniszyn i Sandra Rusin, które wykonały "Dziesięć przykazań" Bajmu. Marek Piekarczyk miał wrażenie, że scenę zdominowała Sandra. Tomson również postawiłby na Sandrę. Justyna Steczkowska miała podobne wrażenia i również postawiłaby na Rusin. Edyta Górniak wybrała Sandrę Rusin.

Justyna Steczkowska wyznaczyła trio do walki: Aleksandra Nizio, Sylwia Łyko i Isabelle Mienandi. Trenerka wybrała dla dziewczyn utwór "We Found Love" Rihanny i Calvina Harrisa. Edyta Górniak wyznała, że wszystkie uczestniczki były fantastyczne, ale najbardziej podobała jej się Ola. Baron zgodził się z opinią Górniak. Justyna Steczkowska postawiła na Aleksandrę Nizio.

Edyta Górniak i Tomson i Baron zdecydowali się na kradzież Isabell1. Mienandi dołączyła do drużyny Edyty.

FILM https//youtu.be/nI5R7wBff9E

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×