"The Voice of Poland" Bitwy 18.10.2014. Kto przeszedł do kolejnego etapu? [WIDEO]

Sprawdź, którzy uczestnicy spotkali się na ringu i kto przeszedł do następnego etapu.

Multimedia

Nowy odcinek Bitew otworzył występ Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka, którzy zaprezentowali się w piosence Republiki "Kombinat". Zobaczcie!

Jako pierwsi, z drużyny Edyty na scenie pojawili się Paweł Barów i Wojtek Schmach wykonali utwór zespołu Bracia "Ja wierzę w lepszy świat". Piosenka okazała się dużym wyzwaniem dla chłopaków. Podczas występu zdarzyły się pomyłki. Justynie Steczkowskiej podobało się to, że Wojtek, mimo że zapomniał tekstu, nie poddał się. Zaznaczyła jednak, że to Paweł jest lepszy technicznie. Marek Piekarczyk stwierdził, że wybrałby Wojtka. Wojtek zauroczył także Tomsona i Barona. Edyta Górniak podkreśliła jednak, że na etapie Bitew nie ma miejsca na błędy. Zwróciła się do Wojtka: "Jestem rozczarowana, ale zabieram Cię ze sobą", czym wywołała aplauz wśród publiczności i eksplozję radości u Wojtka.

Tomson i Baron przygotowali bardzo energetyczny duet. Justyna Janik i Natalia Bajak zaśpiewały "Lady Marmalade", czym zachwyciły Marka Piekarczyka. "Nie jestem w stanie wybrać" - stwierdzić. Justyna Steczkowska wybrałaby Justynę, bo technicznie przypominała jej Christinę Aguilerę. Zdaniem Edyty Górniak, to Natalia ma w sobie światło, z którym chciałaby ją wziąć ze sobą. Tomson i Baron wybrali Justynę.

Gdy Natalia schodziła ze sceny, zaświeciły się stanowiska Edyty Górniak i Marek Piekarczyk, co oznacza, że doszło do KRADZIEŻY. Natalia zdecydowała, że dołączy do drużyny Marka.

W tym momencie przyszedł czas na bitwę Daniela Lipca i Moniki Polak z ekipy Marka Piekarczyka. Para zaśpiewała "Jesień idzie przez park" Krzysztofa Klenczona. "Do mnie to nie trafia" - stwierdził po występie Baron. Tomson dodał jednak, że dźwiękiem wygrała Monika. Przyznała mu rację Justyna Steczkowska, która zaznaczyła, że Monika jest dużo bardziej doświadczona. Marek Piekarczyk wybrał właśnie Monikę.

CZYTAJ TAKŻE: "THE VOICE OF POLAND" BITWY 11.10.2014. KTO PRZESZEDŁ DO KOLEJNEGO ETAPU? [WIDEO] ROMANTYCZNE CHWILE NA RINGU "THE VOICE OF POLAND" [WIDEO]

Sarsa Markiewicz i Jerzy Grzechnik z drużyny Edyty Górniak zaśpiewali balladę "Beneath Your Beautiful", którą w oryginale wykonują Labrinth i Emeli Sandé. Justyna Steczkowska była zachwycona. Przyznała, ze wybór pomiędzy Sarsą i Jerzym jest bardzo trudny. Marek Piekarczyk zaznaczył, że Jerzy dostosował się do kobiecej tonacji, co potwierdziło, że jest gentelmanem. Edyta Górniak zdecydowała, że w dalszą drogę w programie pójdzie z nią Jerzy.

Sarsę skradli jednak Tomson i Baron.

Pierwsza bitwa w drużynie Justyny należała do Marty Wronki i Agnieszki Twardowskiej, które wykonały utwór "Nie żałuję", znany z repertuaru Edyty Geppert. Według Marka Piekarczyka, obydwie dziewczyny były fantastyczne. "Obie brzmiałyście bardzo pięknie, ale bardziej przekonująca była dla mnie Marta" - stwierdziła Edyta Górniak. Innego zdania był Tomson, który wskazał na Agnieszkę. Justyna poszła za jego radą i wybrała właśnie Agnieszkę.

Do kolejnej walki Marek Piekarczyk wyznaczył Tomasza Fridrycha i Mariusza Dybę, którzy zaśpiewali "Wszystko ma swój czas" Perfectu. Według Tomsona, trudno wybrać faworyta, a Baron zaznaczył, ze to Tomasz spójnie wykonał cały utwór. Dla Justyny Steczkowskiej występ był za mało emocjonalny. Marek wybrał Tomasza.

Dla Leny Osińskiej i Gracjana Kalandyka Justyna Steczkowska wybrała balladę "Say Something" zespołu A Great Big World i Christiny Aguilery. Edyta Górniak stwierdziła, że był to występ światowy i chciałaby mieć takie głosy u siebie w domu na płycie. Tomson wskazał na Gracjana, a Baron dodał, że wszyscy mieli ciarki. Marek Piekarczyk, który przyznał, że wcześniej nie znał tej piosenki, był wzruszony. "Cieszę się, że ją poznałem i to w waszym wykonaniu" - zaznaczył. Justyna Steczkowska zdecydowała się wybrać Gracjana.

Chęć kradzieży Leny wyrazili jednak wszyscy pozostali jurorzy. Lena musiała wybrać, z kim chce kontynuować przygodę w "The Voice of Poland" i wybrała Tomsona i Barona.

Natalia Lubrano i Angelika Kłaczyńska z drużyny Tomsona i Barona zaśpiewały utwór "Chendelier" popularnej wokalistki SIA. Edyta Górniak była zachwycona. "Kocham taką energię!" - wykrzyczała i dodała, że zahipnotyzowała ją Natalia. Marek Piekarczyk potwierdził, że to był świetny duet, ale wybrałby Angelikę. Justynę Steczkowską zauroczyła Natalia. Tomson i Baron mieli trudną decyzję do podjęcia, ale w ostateczności wybrali właśnie Natalię.

Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk postanowili ukraść Angelikę. W finale dołączy do drużyny Justyny.

FILM https//youtu.be/juykUyztgQs

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×