"The Voice of Poland". Brian Fentress - czarujący wokalista gospel na Przesłuchaniach w ciemno! [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę startuje ósma edycja programu "The Voice of Poland"! Tysiące osób, które zgłosiły się do programu staną do walki o spełnienie swoich muzycznych marzeń. Wśród nich czarujący wokalista gospel - Brian Fentress.

Multimedia

"The Voice of Poland" - sezon 8. od soboty 2.09.2017 od godz. 20:05 w TVP2!

Na widzów ósmej edycji "The Voice of Poland" czekają wyjątkowe talenty, wielkie wokalne zmagania i olbrzymie emocje. Marię Sadowską, Andrzeja Piasecznego, Barona i Tomsona oraz debiutującego w roli Trenera Michała Szpaka czeka moc muzycznych niespodzianek i trudnych decyzji. Jak sobie z nimi poradzą?

Ruszyły "Przesłuchania w ciemno"! Zobacz, co dzieje się na planie! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na Przesłuchaniach w ciemno pojawił się m.in. Brian Fentress – genialny wokalista Gospel zza oceanu, który swój "American Dream" postanowił zrealizować w Polsce. Od roku mieszka w Warszawie – jest założycielem poznańskiego chóru Gospel "Regeneration", producentem muzycznym i wykładowcą Akademii Muzycznej w Łodzi. Jak sam przyznaje, teraz przyszedł czas, aby spełnić swoje marzenia i zaprezentować się jako solista.

Jego talent został doceniony przez wszystkich Trenerów ósmej edycji "The Voice of Poland". Szczególną sympatię zaskarbił sobie u Marii Sadowskiej, która postanowiła tańcem zwabić go do swojej drużyny. Czy jej się to uda?

Aktor z "Barw szczęścia" na Przesłuchaniach w ciemno! Kto się odwróci? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×