"The Voice of Poland". Edyta Górniak odchodzi z show! Kto ją zastąpi?

"The Voice of Poland" powraca z 7. edycją jesienią 2016! W nowej odsłonie show zajdą zmiany w obsadzie! Edyta Górniak poinformowała, że nie weźmie udziały w nowej edycji "The Voice of Poland". Kto ją zastąpi?

Multimedia

W jesiennej ramówce 2016 w TVP2 ma pojawić się nowa edycja "The Voice of Poland". Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami w 7. odsłonie show mają zajść zmiany w obsadzie.

Edyta Górniak poinformowała właśnie na swoim profilu na Facebooku, że nie pojawi się jesienią wśród trenerów "Voice'a...".

Serdecznie Dziękuję za zaufanie i czwarte już zaproszenie do roli trenera w programie "The Voice of Poland".
Każdy udział w kolejnej edycji wspominam z wielkim sentymentem.
Przepraszam wszystkich Fanów tego programu, niestety w tym roku na czas jesienny zaplanowałam inne działania zawodowe i tym razem nie mogę przyjąć zaproszenia.
Pozdrawiam Wszystkich

Edyta Górniak była trenerką "The Voice of Poland" aż trzykrotnie: w trzeciej, piątej i szóstej edycji. W ostatniej odsłonie pozostałymi trenerami byli Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska oraz Tomson i Baron.

CZYTAJ TAKŻE:
7. EDYCJA "THE VOICE OF POLAND" JESIENIĄ 2016. BĘDZIE NOWA OBSADA SHOW! [ZDJĘCIA]
NIE BĘDZIE NOWEJ EDYCJI "THE VOICE OF POLAND"?

Na razie nie wiadomo, czy w "The Voice of Poland" zostaną wymienieni wszyscy trenerzy. Przypomnijmy, że TVP nie planowało powrotu tego popularnego muzycznego show, jednak przez zobowiązania zawarte w poprzednich umowach władze stacji zostały zmuszone do produkcji kolejnej edycji.

– Jesteśmy zobligowani do realizacji programu przez zapis w umowie, którą podpisał poprzedni zarząd Telewizji Polskiej. Będziemy respektować jej warunki – powiedział serwisowi Wirtualnemedia.pl dyrektor TVP2 Maciej Chmiel.

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Cieszę się , że Tomson i Baron nie odeszli z programu

    22.05.2016 21:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×