"The Voice of Poland". Edyta Górniak straciła w pracę w programie TVP? Jest komentarz w sprawie!

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Edyta Górniak raczej nie wróci do roli Trenerki w programie "The Voice of Poland" przez swoje publiczne wypowiedzi m.in. o szczepionkach. Jaka jest prawda? Jej manager zabrał komentarz w sprawie!

Multimedia

Edyta Górniak straciła pracę w "The Voice of Poland"?

Edyta Górniak była Trenerką w czterech edycjach "The Voice of Poland" i w pierwszej edycji "The Voice Kids". Wygląda na to, że sprawdza się w tej roli, ale teraz w mediach pojawiły się informacje jakoby wokalistka miała stracić pracę w TVP!

Edyta Górniak wspomina rolę w musicalu "Metro". Pokazała archiwalne nagranie. Bardzo się zmieniła?Zobacz więcej

Według tych doniesień władzom stacji miały nie spodobać się wypowiedzi Edyty Górniak na temat szczepionek i przez to postanowiono zakończyć współpracę z nią.

Szefom bardzo się nie spodobały wypowiedzi Edyty Górniak na temat szczepionek. Uważają, że diwa ma, niestety, wpływ na wielu ludzi i mogą oni rezygnować ze szczepień. Tymczasem telewizja publiczna razem z rządem mocno zachęcają do szczepienia się, bo uważają szczepionki za jedyne rozwiązanie problemu pandemii. (...) Dlatego ostatnio pozycja Górniak na Woronicza bardzo osłabła. Mówi się, że z powodu antyszczepionkowej szarży piosenkarka nie dostanie więcej propozycji udziału w "The Voice of Poland” - powiedział informator "Pudelka".

Jednak prawda okazała się zgoła inna! Manager Edyty Górniak, Marcin Wieczorek, zabrał głos w sprawie i w rozmowie z "Plejadą" zdementował te plotki.

Jest to sztucznie wygenerowany temat. Wszystkie rozmowy, które telewizja TVP prowadzi z nami raczej temu zaprzeczają - dowiadujemy się.

Lubicie Edytę Górniak w roli Trenerki?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Maria (gość)

    Edyta jest najlepsza. Jej uwagi i oceny są rzeczowe i najbardziej fachowe. Bez niej ten program dużo by stracił.

    09.02.2021 22:06
  • Kamil (gość)

    Oczywiście, że lubimy. Dobra trenerka, a do tego taka uczuciowa...

    09.02.2021 17:26
  • The Great Reset! (gość)

    Jedna JEDYNA publiczna osoba nie boi sie mowic PRAWDY!!! A przekupione marionetki piora ludziom mozgi!! OBUDZCIE SIE JUZ PORA!!!

    09.02.2021 07:26
  • Teresa (gość)

    Pani Edyta Górniak jest piękna kobieta i bardzo utalentowana muzycznie.Jako jurorka się też sprawdza,ma dużą wiedzę i ładnie się wypowiada,zawsze wie jak ocenić poprawnie śpiewającego.

    08.02.2021 14:48
  • Kika (gość)

    Jest bardzo dobrą jurorką, mało jest osób tak kompetenych w tym zakresie. A na pewno nie ma wpływu na to, czy ktoś się zaszczepi, czy nie.

    08.02.2021 13:49
  • Dana (gość)

    Lubię Edytę jako jurorka jest ciepła i pełna empatii osoba

    08.02.2021 12:50
  • Maria (gość)

    Ja uważam Panią Edytę za największą wokalistkę w naszym kraju,a to co mówi o szczepieniu nie powinno mieć wpływu na jej relacje z TVP każdy ma swoje zdanie na temat szczepienia

    08.02.2021 12:50
  • Instruktor jazdy (gość)

    Zostawcie Edytę hejterzy XD , A Tak serio w dupie ją mam i ten cały program, denny program.

    08.02.2021 11:24
  • Gosc (gość)

    Jest najlepsza jurorką która sie zna i potrafi sie wypowiadac

    08.02.2021 10:24
  • Elezie (gość)

    Jest osobą na właściwym miejscu. Jako trener odpowiednia, by oceniać, ma wiedzę

    08.02.2021 09:33
  • Nati (gość)

    Nie lubię Pani Edyty. Wolę Pani Sylwię grzeszczak.

    08.02.2021 08:41
  • Fiołeczek (gość)

    Ja nie lubię pani Edyty. Ona wyrzuca dobrych śpiewaków a gorszych zostawia. A jej wypowiedzi na temat szczepionek są fatalne. Dobrze że wyrzuca ją z The Voice of Poland.

    08.02.2021 06:34
  • Mala (gość)

    Głupia baba nie lubię jej

    07.02.2021 22:08
  • Fiolek (gość)

    Nie lubie Pani Edyty Gorniak, ale przeciez kazdy ma prawo wypowiadac swoje zdanie.Nie podoba mi sie to ze w telewizji publicznej trzeba wypowiadac sie wg okreslonych standardow...przeciez to chore

    07.02.2021 21:28
  • Xyz (gość)

    Pogonić to głupie dziewczę gdzie pieprz rośnie,te jej histerie i wypowiadane herezje dyskwalifikują ją jako jurora. Niech się ulotni i nie miesza ludziom w głowie swoimi glupimi wypowiedziami .Edyto do szkoły uzupełnić wykształcenie,bo to wstyd taka dama a po 8 klasach

    07.02.2021 17:50
  • Kurs (gość)

    Górniaczka to dziwaczka, pies ją trącał. Wolę zenka.

    07.02.2021 16:14
  • Bozena ( gosc) (gość)

    Ja lubie pania Edyte Gorniak . Ludzie lubia oczerniac innych dla zasady

    07.02.2021 12:09
  • Krzychu (gość)

    W dupie mam TVP i Panią Górniak niech robią co chcą :)

    07.02.2021 08:58
  • Nie nie lubimy Edyty (gość)

    Nie nie lubimy Edyty, jest niesprawiedliwą jurorką

    07.02.2021 01:38
  • Magda (gość)

    Jest wolność słowa co telewizję obchodzi co kto myśli a Edyta jest jedną z lepszych jurorów