"The Voice of Poland". Grzegorz Hyży oddaje uczestników walkowerem Cugowskiemu! Dlaczego?

Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski to wokaliści, którzy debiutują w roli Trenerów "The Voice of Poland". Jak wyglądają relacje między nimi? Czy Hyży oddaje walkowerem uczestników Cugowskiemu?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. od 1.09.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Grzegorz Hyży w programie "The Voice of Poland" ma przed sobą spore wyzwanie – jako wokalista, który sam zaczynał karierę w talent show, musi zmierzyć się z rolą Trenera. Jak sam przyznaje, choć to nie łatwe, nie odwraca swojego fotela przy każdym zawodniku. Wie czego chce, wie kogo szuka i często w żartobliwym tonie daje pole manewru swoim kolegom, by to oni między sobą walczyli o kolejnego uczestnika.

Cugowski, Szpak, Markowska i Hyży po pierwszych Przesłuchaniach w ciemno! Jakie są ich wrażenia? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zaraz po występie pewnej uczestniczki, która w jednej sekundzie obróci pozostałe trzy fotele, powie: Zaśpiewałaś świetnie, czysto. Nie odwróciłem się tylko dlatego, że szanse Piotra, by drastycznie zmalały, a już raz zbroczył mi koszulkę swoimi łzami.

Czy obaj zawiązali tajemny pakt debiutujących Trenerów w myśl męskiej solidarności? A może Grzegorz Hyży wykazuje zbyt dużą wybredność w stosunku do uczestników? Czy uda mu się skompletować pełną drużynę?

Zobacz galerię

Program "The Voice of Poland" składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu oraz Finału. Podczas pierwszego etapu wokaliści powyżej 16 roku życia spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu pozostają niezmienione, podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów weźmie pod swoje skrzydła 12 uczestników! Na etapie Bitew wokaliści podzieleni na duety stoczą muzyczne starcia, a Trenerzy wybiorą jednego zwycięzcę. Wzorem poprzednich edycji, Trenerzy będą mogli dokonać trzech kradzieży, a emocji dodawać będą tzw. gorące krzesła, na których będą sadzać „skradzionych” uczestników i które będą towarzyszyć również w odcinku Nokaut. Na tym etapie Trenerzy wybiorą czwórkę finalistów, którzy będą walczyć w Finale o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Zwycięzca otrzyma tytuł „The Voice of Poland – Najlepszy Głos” oraz nagrodę w postaci oferty zawarcia kontraktu płytowego z wytwórnią Universal Music Polska. O tym, kto zostanie najlepszym głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×