"The Voice of Poland". Grzegorz Hyży wskazuje, którego Trenera wybrałby na miejscu uczestników! [WIDEO]

Grzegorz Hyży jest nowym Trenerem w "The Voice of Poland". W czerwonych fotelach zasiada u boku Patrycji Markowskiej, Piotra Cugowskiego i Michała Szpaka. Kogo z nich wybrałby, gdyby to on był uczestnikiem programu?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. od 1.09.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

"The Voice of Poland" to muzyczny talent show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku i cały czas cieszy się ogromną popularnością. W 9. edycji Trenerami są Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Piotr Cugowski i Michał Szpak.

Cugowski, Szpak, Markowska i Hyży po pierwszych Przesłuchaniach w ciemno! Jakie są ich wrażenia? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Grzegorz Hyży debiutuje jako Trener "The Voice of Poland". Wokalista, który sam zaczynał swoją karierę w talent show doskonale wie, jak to jest być na scenie i występować po raz pierwszy przed szeroką publicznością. Zapytaliśmy go, do czyjej drużyny chciałby pójść, gdyby dzisiaj był uczestnikiem programu. Co odpowiedział? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Uczestnikami poprzednich edycji byli m.in.: Natalia Nykiel, Krzysztof Iwaneczko, Mateusz Ziółko, Rafał Brzozowski, Sarsa, Marta Gałuszewska czy Michał Szczygieł. Kto tym razem pojawi się na Przesłuchaniach w ciemno i skradnie serca Trenerów i widzów? Przekonamy się już wkrótce!

Marcelina Zawadzka odchodzi z programu! Jest przepracowana? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Program "The Voice of Poland" składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu oraz Finału. Podczas pierwszego etapu wokaliści powyżej 16 roku życia spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu pozostają niezmienione, podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów weźmie pod swoje skrzydła 12 uczestników! Na etapie Bitew wokaliści podzieleni na duety stoczą muzyczne starcia, a Trenerzy wybiorą jednego zwycięzcę. Wzorem poprzednich edycji, Trenerzy będą mogli dokonać trzech kradzieży, a emocji dodawać będą tzw. gorące krzesła, na których będą sadzać „skradzionych” uczestników i które będą towarzyszyć również w odcinku Nokaut. Na tym etapie Trenerzy wybiorą czwórkę finalistów, którzy będą walczyć w Finale o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Zwycięzca otrzyma tytuł „The Voice of Poland – Najlepszy Głos” oraz nagrodę w postaci oferty zawarcia kontraktu płytowego z wytwórnią Universal Music Polska. O tym, kto zostanie najlepszym głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.

Komentarze

Skomentuj
  • Mirella fanka Devojse Poland (gość)

    nie cierpię G Hyżego mówi niemerytorycznie mówi uczestnikom do jakiego trenera oprócz niego powinni pójść co jest będac trenerem jesr skandaliczne robiąc uczestnikowi wodę z mózgu Również to samo robi pani Markowska Czy to jakiś spisek

    16.09.2018 19:42
  • Iza (gość)

    Pan Hyży to jakieś nieporozumienie aby umieszczać go w tego typu programie ;nudny ,nieciekawy w wypowiedziach ,zarozumiały ,nadęty i brzydki osobowościowo .

    04.09.2018 08:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×