"The Voice of Poland". Maciej Zakościelny trenerem muzycznego show? Jest komentarz aktora

Maciej Zakościelny trenerem w "The Voice of Poland"? Właśnie trwają przygotowania do kolejnej edycji muzycznego show i okazuje się, że aktor mógł zasiąść w fotelu trenera.

Multimedia

Już niedługo wystartuje jubileuszowa, 10. edycja "The Voice of Poland". Okazuje się, że wśród trenerów mógł pojawić się Maciej Zakościelny!

Niewiele osób wie, że aktor wychowywał się w domu pełnym muzyki, a na dodatek uczył się m.in. w Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie skrzypiec. Jak przyznał w rozmowie z Jastrząb Post:

Od dziecka pochodzę z rodziny o tradycjach muzycznych. Mam ciocię, która była śpiewaczką operową, druga uczyła w szkole muzycznej. Każdy z nas musiał, chcąc nie chcąc, na jakimś instrumencie grać i zahaczyć się o tę szkołę muzyczną.

Michał Szpak i Margaret mają konflikt? Powodem ma być niegrzeczne zachowanie wokalisty!Zobacz więcej

Maciej Zakościelny wyznał, że jest ogromnym fanem "The Voice of Poland".

"The Voice" bardzo mi odpowiada, bo jest tam jakaś kultura i chodzi przede wszystkim o śpiewanie.

Okazuje się, że Maciej Zakościelny otrzymał nawet propozycję zasiadania w fotelu trenerskim "The Voice of Poland", ale nie przyjął tej oferty.

Są bardziej kompetentni ludzie moim zdaniem - tłumaczy aktor swoją decyzję. - Nie chcę tego teraz robić, może kiedyś się odważę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×