"The Voice of Poland". Maja Kapłon potrzebuje pomocy! Musi zebrać 5 mln złotych na operację kręgosłupa

Maja Kapłon z 8. edycji "The Voice of Poland" potrzebuje pomocy! Musi zebrać 5 mln złotych na operację kręgosłupa, która jest niezbędna do normalnego funkcjonowania dziewczyny.

Multimedia

Maja Kapłon z The Voice of Poland" potrzebuje pomocy!

Maja Kapłon była finalistką 8. edycji "The Voice of Poland". Już na Przesłuchaniach w ciemno zachwyciła wszystkich swoją barwą głosu i naturalnością, a pod skrzydłami Marii Sadowskiej dotarła aż do finału. Poza pięknym głosem, dziewczyna ma jednak także zaawansowaną postępującą ze względu na pękniętą stabilizację skoliozę idiopatyczną o charakterze dwułukowym piersiowo-lędźwiowym.

Maja Kapłon: Chcę pokazać światu swoją muzykę! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Maja urodziła się ze skrzywieniem kręgosłupa. Gdy miała cztery lata, jej rodzice usłyszeli, że dziewczynka musi przejść operację. Okazało się, że nie była to jedna operacja, ale aż osiemnaście. Po włożeniu stalowego pręta, podtrzymującego kręgosłup wydawało się, że stan Mai jest ustabilizowany. Wszystko pokomplikowało się pod koniec wakacji 2019, gdy pojawiły się problemy z oddychaniem i kłucie w klatce piersiowej. Po badaniach okazało się, że pręt pękł. Teraz, aby normalnie żyć, Maja musi prosić o pomoc.

Kiedy wszystko zaczęło się układać, mój wróg znów wrócił i to z siłą większą niż kiedykolwiek. Leżę w łóżku, nie pracuję, nie kontynuuję pasji i miłości, jaką jest muzyka. Pierwszy raz w życiu po wielu koncertach, które zagrałam dla potrzebujących, bo dobrze wiem, jak to jest żyć w ciągłym ograniczeniu, ten pierwszy raz pomocy potrzebuję ja.

24-letnia wokalistka zbiera pieniądze na operację w Nowym Jorku. Jej zdrowie wyceniono na ponad 5 milionów złotych. Zbiórka pieniędzy prowadzona jest TUTAJ. Każdy może pomóc Mai, bo liczy się nawet złotówka.

Kamil Bednarek mógł być Trenerem już wcześniej! Dlaczego zdecydował się dopiero teraz?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×